Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha még nem híztam 1...

Az baj, ha még nem híztam 1 kg-ot sem? Pocakom szépen nő, és a baba is mozog, mégis aggódom, hogy eléggé fejlődik-e?

Figyelt kérdés

17.hetet töltöm ma,65 kg-mal kezdtem szerintem,védőnő csak 61-et mért az elején,és azóta is annyi vagyok az itthoni mérlegen.Néha rosszul voltam,és jó néhány ételt nem tudok megenni.Bár mióta mozog a baba,valamelyest normalizálódott a helyzet.

Szerintetek normális ez?Első babával kevesebb súlyról indultam,de ekkorra már 3-4 kg pluszom volt.Most meg semmi.Védőnő azzal biztat,hogy majd később beindul,de mégis félek...

Köszi,ha válaszoltok!


2009. okt. 13. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyik ismerősöm egy kg-t hízott 2. al, irigylem. Élnek .
2009. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

18+6 vagyok, és én sem híztam egy kilót se, igaz, én egy kis feleslegessel kezdtem a terhességet.

Az egyik ismerősöm pedig mindössze +4 kilóval ment szülni, és ebből a gyerek 4 kiló volt :)

De azt mondták nekem, hogy nincs semmi gond, ettől a baba egészségesen fejlődik.Itt a gyakorikérdéseken is sok megnyugtató választ kaptam, szóval neked is nyugi :)

2009. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.

Akkor várok türelmesen.

Azért volt fura,mert az első babával 57-tel kezdtem,és 75-tel mentem szülni (+18kg)

Most pedig még semmi gyarapodás.Férjem szerint innen-onnan szedi össze a baba a súly feleslegemet,mivel most 65-tel indítottam,igaz visszamentem 61-re.

Mindenesetre köszi a gyors választ!

Üdv szép napot.

2009. okt. 13. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia.Én már nem vagyok kismama,de én a 18.hétig nem híztam semmit(igaz,nem voltam kívános és szinte alig ettem,mert nem kívántam semmit:(),a terhesség végéig összesen 9kg jött fel és a szülésnél lement 7kg:D.Örülj neki,hogy ilyen alkatod van,csak így tovább.A baba elveszi ami neki kell,fejéődik rendesen,csak egyél tápláló és egészséges kaját és nem lesz gond.

Üdv:13hós manó anyuja

2009. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia, én a 16. hétig lefogytam 3 kilót (így lettem 57), és a 20. hét körül keztem visszahízni. 24 hetesen 65 kg vagyok. Még nem maradtál le semmiről.
2009. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
lepontozás? sok hülye rinyálós idegbeteg terhes p.csa
2009. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia.


En nagyon nagy felesleggel indultam a terhessegnek.Eddig minusz 10 kilonal jarok.

A 11. es a 20. het kozott - 6 kilo :D

En ennek orulok es teszek is erte.

Nem koplalok eszek mindent palacsinta kenyer minden.

Heti 3-5 alkalommal setalok minimum 1 orat. A munkam miatt is sokat megyek mindenfele.A buszozast levaltottam setara.Ha az edesseg ehetnek ramjon akkor inkabb reggel eszem meg mint este, de porbalom minimalizalni a felesleges cukrokat inkabb gyumit eszek.

A hasam szepen gombolyodik viszont a labamon eltunoben van a narancsbor :D es a fenekem is kisebb.

Ha a baba szepen fejlodik akkor szerintem nincs gond.

De kerdezd meg a vedonod/orvosod.

En is azt tettem.Nekem azt mondtak csak igy tovabb.

Boldog baba varast es meg boldogabb babazast kivanok!

2009. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
A 17. hétig nem baj. A 65 Kg-hoz nem tudom milyen magas vagy. Én 168 cm-hez voltam 58 kg. Az átlagos, talán pár kg volt rajtad ezért ez nem is baj.
2009. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi!

158 cm vagyok,ez kimaradt eddig.

Mindenkinek köszi a választ,nem én pontoztam le titeket.Annak örülök,ha valaki válaszol,ha érdemben nem tudom hasznosítani,tovább lépek és olvasom a többit...

Még egyszer köszi!

2009. okt. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!