Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérezgettem, most barnázok...

Vérezgettem, most barnázok pár napja, de az UH-n egyértelmű volt, hogy nem a méhből jön. Ott minden rendben, a baba fejlődik. De akkor mitől lehet? A hüvely mitől vérezhet? Nem volt sex mostanában.9 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! en 10 hetes vagyok. a nyolcadik het korul ketszer is vereztem ami elenkpiros volt. igaz nem sok, de volt. az elsonel megilyedtem es rohantam a korhazba. a masodiknal amikor elofordult lefekudtem es elmult magatol. nekem is azt mondtak hogy minden rendben. viszont a barnazasom ami volt elotte az elmaradt. szoval nem tudom. en harom eve vesztettem el egy 26-hetes terhesseget. szoval en nagyon para vagyok. de azt mondtak ha nagy a gond, akkor a verzes nem all el, nem kis mennyisegu, es ekkora terhesseget mar hatalmas fajdalmak kisernek,ha vetelesrol van szo. szoval elos es legfontosabb a te megnyugvasod, ami tudom hogy nem egyszeru, de muszaly. es HIT abban a pici kis eletben ami benned fejlodik. boldog babavarast kivanok
2010. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt vérzésem, majd barnázásom a 12. héten.

Az uh-n vérzésre utaló jelet nem láttak, az orvosom mégis azt mondta, hogy ez sajnos a részleges lepényleválás egyik jele.

De 6 hétig csak feküdtem és most minden oké.

24 h km

2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek hasonló van. Fektették, elmúlt és többször újra előjött. Majd rájöttek, hogy méhszájsebe van és az vérezget időnként. Most valami kúpos gyógyszert kap rá.

Ez persze az ultrahangon neki sem látszott, manuálisan meg nem vizsgálták már, ezért nem vették észre.

2010. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!