Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistesó születésekor milyen...

Kistesó születésekor milyen ajándékot hozzon a nagytesónak?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves. Most fog kistesója születni. Azt hallottam, hogy ilyenkor jó ha "hoz" valamilyen ajándékot a tesónak. Ötleteket várok!
2009. okt. 13. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én még ilyet nem hallottam, de ahogy leírtad az jutott az eszembe, hogy a kislányomnak egy ugyan olyan babát hozna, amilyen a kistesó. Vannak fütyis és nunis babák is, lehet hozzá pelust kapni, így ő is tudna egy új kis jövevényről gondoskodni. Még jól is jöhetne, amikor a tesó sír, és a baba nem, akkor megbeszélnétek, hogy mit csinál vele, hogy megnyugodjon... én erre gondoltam. Aranyos ötlet ez a hozzon valamit, nekem tetszik! :)
2009. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kedves otlet.

Ha mar ugy is kislany (es az elozo otlet szerintem nagyon tuti) kaphat a babahoz babakocsit cumisuveget stb.

Nekem nem jutott volna eszembe, bar meg csak az elso babat varom.

minden jot kivanok

2009. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én külön figyeltem erre amikor barátnőm második kislánya született.Sok helyen olvastam,hogy ilyenkor a tesó féltékenység mégjobban kijön,úgyhogy vittem neki macit:)

A baba amúgy jó ötlet lenne,az jutott eszembe,hogy milyen jó lesz ha majd te a tesót ő meg a babát ápolja DE ez meg nem jó ötlet mivel őt kell bevonni a tesó ápolásába,szóval inkább vegyél neki egy macit,vagy valami apróságot:)Nem kell egy hóbelebumm dolog,ilyen korban még az apróságokat is értékelik:)

2009. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez fordítva volt, a 3 éves nagytesó hozott ajándékot a kicsinek. Megint babát várok, most már ketten készülnek, gondolkoznak, hogy mit hozzanak majd be a kórházba :)


Természetesen a nagy is kapott valami kis apróságot (nem a kistesótól, hiszen ez elég hihetetlen, nem?), de a lényeg az volt, hogy Ő adott a kistesónak :)

2009. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kis plüssálatot hoztak neki (ketten kettő kiskutyát, pihe-puha), azóta is imádja a plüssálatait és mindig úgy is hívja őket, mikor keresi, hogy "tudod, az, amit a tesóimtól kaptam" :-))

És nagyon jó volt bizony, hogy hoztak, mert nagyon meglepődött és örült neki!!! A hordozóban volt mellettük, mkor bejöttünk és elkerekedett szemmel nézte, hogy az meg kié? Szóval jó dolog, érdemes odafigyelmi erre az apróságra!

2009. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!
2009. okt. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!