Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák vagy anyukák, akik egyszer sem hánytak?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok,és még egyszer sem hánytam. Hányinger az van,de ennyi. Félek, h minden rendben van e. Jövő héten megyek vissza a dokihoz.

Simán beveszem a terhesvitamint is, étvágyam is van. Vannak ételek,amiket már nem tudok megenni,de van olyan,amit előtte nem szerettem,és most már megeszem

( gomba :) )

Jól van ez így nálam?

Köszönöm


2013. jún. 23. 21:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jelen! Az elején 2 hétig volt esténként, hogy nem kívántam enni, de semmi több. A babám egészséges.:)
2013. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jelen!!! :) nekem még hányingerem sem volt :)
2013. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Jelen! :) nekem sem volt semmi bajom.se hányinger,se hányás sőt még kivánós sem voltam
2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. A hányás nem feltétlenül kell, hogy a terhesség velejárója legyen.

Én most vagyok a 3. babánkkal 20 hetes, és egyik terhességem alatt sem hánytam egyszer sem.

2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni,h nem csak én vagyok ilyen "szerencsés" ezen a téren. :)
2013. jún. 23. 21:33
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 8. hétben vagyok és a jövőhéten csütörtökön megyek vissza uh-ra. Semmi bajom se hányinger se semmi.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnál egyáltalán, még hányingerem sem volt, csak abból tudtam hogy terhes vagyok, hogy elmaradt a menzeszem.... :) Kisfiamnál 5 hetes terhes lehettem mikor elkezdődött, nem volt olyan drasztikus, de azért előfordult néhány alkalom, hogy kijöttek a dolgok miután megettem....főleg reggel.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

én azért azt mondanám, a 8. héten még ne kiabáld el :))

egyébként ettől még minden a legnagyobb rendben! én ikrekkel összesen kétszer hánytam

2013. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Két terhességemből az elsőnél egyetlenegyszer hánytam, de az is csak azért, mert nagyon-nagyon bekajáltam. :) Émelygés, hányinger kicsit volt a másodiknál, de nem vészes, bár lehet, hogy az is csak azért, mert más nemű babát "vártam". Amúgy mindkétszer végig vigyorogtam a terhességeket, imádtam az első perctől az utolsóig. Két fiam van. :)
2013. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de a 8. hét végéig nekem sem volt semmi bajom. Igaz hányni nem hánytam azóta sem, de most vagyok 11+3 hetes, és esténként elég durván tudok émelyegni.
2013. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!