Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a kislány...

Mit gondoltok erről a kislány névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez az első kérdésem ezen az oldalon!:)

Kíváncsi lennék arra, hogy Ti mit gondoltok? Persze már eldöntöttük, de érdekelne!

Az apuka olasz, így a vezetéknév is! Nagy a nevek tárháza Olaszországban, de nagyon tetszik ez a név, illetve tetszett is!

A kislányunk neve :Ellie (ejtsd:Elli)


Sziasztok!


Köszi a válaszokat!:)


2013. jún. 23. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szép.
2013. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kerria ***** válasza:
84%

Bár lehet viccesen hangzik, nekem a Dallas sorozat ugrott be, ott hívták a Ewing-ok Édesanyját Elli-nek...bár lehet másként írják, hisz az nem Olaszország, hanem Amerika.


Alapjában véve nekem tetszik, egyszerű és szép. Gratulálok a választáshoz :)

2013. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon tetszik!Szép név.

Különleges. :)

2013. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok még egyszer, én is bámultam a Dallast serényen annó, mégse az jutott eszembe róla, olyan régen volt.
2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Nem akarlak lelombozni, de nekem nem nagyon tetszik a hangzása, olasz környezetben sem. Nyilván, nem Magyarországra szánjátok, de én mégis próbálnék olyan nevet választani ami ilyen szintén mindkét országban megállja a helyét, ha esetleg nagylányként úgy gondolná, itt akar boldogulni. Pl. Viktória / Victoria

Szóval, röviden, nekem nem igazán tetszik, más nevet választanék, de azért gratula a babához és üdv itt a GYK-n! :)

2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy nem csak nekünk tetszik! A környezetünkben nem mindenkinek nyerte el a tetszését!


Kerria!:) Nekünk is eszünkbe jutott! Elsőnek nem is értettük miért mondják, hogy Dallas:) De aztán leesett mind a kettőnknek!


Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 23. 23:10
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Köszi a köszöntést:-)

Magyarországon születik, egyelőre tervezzük, hogy itt élünk!

Igen, ez fontos és nem is írtam ki a kérdésbe! Akkor pótoltam!:)

2013. jún. 23. 23:12
 8/14 anonim válasza:
bocs, de ha a vezetékneve úgyis olasz, akkor miért nem lehetett volna a keresztneve valami szép magyar név?
2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ami tetszik (de nem megy apuka vezetéknevèhez) :Debora, Giusy (vagy Giuseppina), Carmen, Arianna, Francesca, .

Mondjuk amit te választottál az is szép, a környéken még nem hallotam.

Csak ne járjatok ugy mint mi. 6 honapig kerestünk egy olyan nevet ami nincs a környéken (és még tetszik is), haza jöttünk a babával két napra rá hallom a szomszédot amint a "babám" nevét kiabálja.. sajnos mint kiderült igy hívják a nagy lányát, aki épp akkor költözött haza... amúgy megkérdezhetem honnan irsz? Én észak Olaszország.

2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt vagyunk Mi még Magyarországon!:-)

A párom Prato-ból érkezett!

Szegény, biztos furcsán néztél, mikor a bábáskodott nevét hallottad a szomszédtól :)

2013. jún. 23. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!