Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova fajul ez a világ? Jézusom...

Hova fajul ez a világ? Jézusom kb 10 éves kislány ezzel a bemutatkozással: nagy k. va vagyok ez a jó nekem komolyan kiakasztó . Ti mit gondoltok? (azért ebbe a témába írtam, mert ask-on azaz az interneten van)

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda, hogy bárki kiadhatja magát egy 10 éves kislánynak. Honnan tudod, hogy nem egy rendőrbácsi figyel a monitor túloldalán? :)
2013. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csapacsupa ***** válasza:
Mindig ugyanennyi volt a hülye. A különbség az, hogy most minden hülyének lehet internet hozzáférése és ki is írja.
2013. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha ezen az oldalon szét nézel a szerelem szex, vagy az egészség kategóriában. Rengeteg kamu, provokatív kérdés van. Néhány perverznek az okoz örömet, hogy kislánynak adja ki magát.
2013. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valódi tízévesről van szó, én akkora pofont ígérnék neki, hogy meghunyászkodna. (Csak ígérnél, elég az.)

Ha nem, akkor ez valamiféle irónia lehet, vagy pedig tényleg olyan, aki perverzekre vadászik. De saját tapasztalatból tudom, hogy az ask.fm-et nem használják 20 éven felüliek. (Persze vannak, de teljesen más érzelemnyilvánítással rendelkeznek, mint a felhasználók többsége.)

2013. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok.Én nem vagyok ilyen de ismerem az iyleneket :D.Ezek arra hajtanak,hogy menők legyenek más nem fontos csak a szépség...stb.
2013. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok ..Amúgy vannak ilyenek nem biztos hogy kamu...
2013. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy egy nem 10 éves kislány szórakozik, vagy egy 10 éves kislány szeretne nagyon menőnek látszani. Az előbbivel sajnos sok mindent nem lehet kezdeni, utóbbi esetben viszont én is egy kiadós pofonnal jutalmaznám érte. Talán észhez térne.
2013. máj. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!