Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős has/hüvely szúrkálás...

Erős has/hüvely szúrkálás mennyire normális ennyi idős terhességnél?

Figyelt kérdés

Először megfájdult a hasam ebéd után, gondolom sokat ettem és az miatt. Fél órára rá ahogy felálltam nagyon szúrt az alhasamnál és a hüvelyemnél. Alig tudtam menni. Elmentem wc-re és megszűnt. Lehet h a belemet nyomta? Pedig ma már voltam.. Amúgy nem hasmenésem van, hanem sokkal lágyabb a székletem már egy jó ideje. Az sem baj ugye? Legalább nincs szorulásom. Akinek voltak hasonló szúrkálásai, annak nem gondot jelentett ugye? Pl. méhszáj nyílása


32+5 h km


2013. jún. 24. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem iszonyatosan szùrkàl a hüvelyem a 34.hèt òta,nekem kinyitotta a mèhszàjamat ez a sok erôs szùrka,de semmit nem jelent az mondta az orvosom.Most 39hetes vagyok úgyanúgy szùrkàl,tegnap pl.a falat kapartam majdnem úgy szùrt,szèpen puhulgat is tôle a mègszàjam amit nem bànok mert talàn ìgy kicsit gyorsabb szülèsem lesz.Te azèrt ha mèsz dokihoz mond neki hogy mit èrzel.
2013. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi szepen! Jovo heten megyek dokihoz, mindenkeppen megemlitem neki, ugyis megnezi a mehszajamat. Azert meg ne nyiljon, kicsit varjon meg :-)

Konnyu szulest kivanok! :-)

2013. jún. 24. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen neked mèg korai lenne ha nyìlna,azèrt mondtam hogy szòlj dokinak. Köszi a jò kìvànsàgot,neked is boldog baba vàràst ès könnyû szülèst(ha itt az ideje).
2013. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!