Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt, has szurkálás...

Terhesség alatt, has szurkálás, enyhe nyomásérzés normális ezt olvastam. De én elég sokszor érzem ezt, szedek vitamint pregnacare original-t, ebben van magnézium: 150mg! Többi lennt!?

Figyelt kérdés
Szerintetek vegyek külön egy másikat, mert még nem érzem hatását hogy enyhültek volna a görcsök (bár csak 2napja szedem) 4hetes 3napos terhesség! TI mit tanácsoltok?
2012. nov. 20. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a terméket nem ismerem, de nekem is és minden ismerősömnek ilyenkor a Magne B6-ot javasolta az orvos, mert a B6 vitamin elősegíti a magnézium felszívódását, és emelt adagban, akár 3x2-őt is javasolnak,próbáld meg azt. Nekem a méhtartó szalagok feszültek, görcsöltek, és nekem használt.

A komplex vitaminokban hiába van minden, nem tud maradéktalanul felszívódni, mert egyik rontja a másik hatását.(Pl. a vas a magnéziumét).

2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is magneB6ot szedtem de rátaláltam a béresmagnéziumra nagyobb mennyiségű magnéziumot tartalmaz kevesebbet kell bevenni belőle! Míg a magneB6ból napi 2*3szedtem a béresből elég a napi 1! Üdv 26hetes kismama
2012. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!