Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól mert 28. hetesen megford...

Attól mert 28. hetesen megfordult a baba és fejfekvéses lett farfekvésből, ugye az nem jelenti azt h korábban is fog megszületni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok nekem is azt mondta a doki 2 hete hogy fejfekvésű már.


30 hkm

2013. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 19 hettol fejfekvesben van a baba, es ez nem valtozott a 25 heti uhn sem. Ilyenkor meg sok helyuk van a babaknak, sokat forgolodnak. Azt mondta nekem is a doki h lehet h a ket uh idopont kozott mashogy helyezkedett el, csak most lehet pont mindketszer fejfekvesben kaptuk csiptuk el:) Lehet nalad is meg egy csomoszor megfordul....Nemtudom most megmondani, de bizonyos hettol fontos h bealljon a baba fejfekvesbe, hogy ne kelljen csaszarozni....27hkm
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem eddig minden uh-n fejvégű volt. nem tudom, hogy közben volt-e farfekvéses-e.

nem hiszem, hogy ettől előbb fog megszületni a babád.

29 hkm

2013. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fog hamarabb megszületni. Szinte az utolsó pillanatig tudnak forgolódni, még sokszor akkor is, amikor már alig-alig van helyük.

Nekem végig fejfekvésű volt, mégsem bújt ki. :D

Az a lényeg, hogy a végén is fejfekvésű legyen, ne faros. A többi csak tájékoztató jellegű. :)

2013. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azaz a legutolsó UH szerint is fejfekvésű...mert hogy még nem bújt ki. Épp most várom a fájások sűrűsödését. :)
2013. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogyis! Ettől nem kell félni, a szülés nem azért indul meg, mert befordult a baba. A legtöbb terhességnél, kb. 85%-ban, a 28. hét körül a baba koponyavégű fekvésbe helyezkedik el. Ez normális jelenség, nem kell aggódni miatta. Mi most vagyunk 32 hetesek, szintén a 27. hét végén, 28. hét elején fordult meg a baba, és még benn van. (Maradjon is benn még egy kis ideig. :))

De a legjobb barátnőm kislánya folyamatosan fejjel lefelé, koponyavégű fekvésben helyezkedett el, és a 41. hét végén született, már akarták is indítani a szülést.

Szóval, nem kell aggódni, minden okés. :) /De ha rágooglizol a terhesség 28. hetére, több helyen említik is, hogy ilyenkor szoktak befordulni a babák./

2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem jelenti azt, hogy koraszülött lesz a babád. Nekem is 28 hetesen fordult meg a babám és 40+3-ra szültem.
2013. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!