Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen arulkodo jelek vannak...

Milyen arulkodo jelek vannak amibol sejteni lehet a baba nemet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak akik nem hisznek az ilyesmiben, de en hiszek es tudom, hogy vannak! Aki tud ilyet kerem, hogy irja le.

Elore is koszonom!


2013. jún. 23. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

állítólag ha hegyes a hasad, ilyen:

[link]

akkor fiú lesz.

ha kerek, ilyen:

[link]

akkor lány. :)

2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én ezeket nem régen hallottam, nekem egyik sem vált be , de talán nálad :

- ha nagyon rosszul vagy akkor lány (mert túl sok ugyan olyan hormonotok van)

- ha csípőset kívánod kislány

- kínai naptár

2013. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldonteni, hogy milyen formalyu a pocim. Eleg ciki de igaz. A tippelosoknel 95%-ban eltalalom a baba nemet, de a sajatom az talany.

2 napja folyamatosan kukoricat ennek egesz nap. Amugy nem kivantam sem fagylaltot sem csokit, a csiposet mindig is utaltam. Padlizsant, rantott tokot, sult burgonyat es hasonlokat ennek.

Kedden megyek ultrahangra (18 hetes) es remelhetoleg megtudom vegre a pici nemet, de annyira turelmetlen vagyok

2013. jún. 23. 21:31
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja es egyetlen egyszer sem hanytam. Enyhe hanyingerem volt neha de hamar elmult es egyszer megszedultem de amugy remekul vagyok!
2013. jún. 23. 21:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 2 fiúval és 2 lánnyal volt terhes. Külön-külön. :)


A lányoknál égett a gyomra végig.


Nekem is égett a gyomrom végig, lányt szültem.


A has alakjából nagy eséllyel tényleg meg lehet mondani, de mire nagy a hasad, már a nemét is tudod.

2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megmondják, de ha nem akkor tuti lány lesz. Nekünk 12 hetes UH megmondták, hogy fiú, annyira egyértelmű volt. :D Aztán 18 hetesen is mondták, hogy ha esetleg egy lány jönne ki belőlem, akkor reklamáljak mert elcserélték odabent :D 100% hogy kisfiú.
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

szerintem semmiből, játéknak jók ezek :) nekem alig volt bajom egy kis rosszulléten kívül, két kislányt várunk ,de pl. egyik barátnőm szerint tök fiús pocakom van:D

nekünk "játszani" a kínai fogamzásnaptár jött be a legjobban az ismerősök körében.

2013. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl szinte az elejétől farfekvéses a babám,ezért nem tudták megmondani még a nemét. Most azt olvastam,hogy :Az ősi elmélet szerint a csúcsos has fiúra, a kerek pedig lányra utal. Meglepő módon azonban a test felső része többet elárul: a lánnyal várandós nőknek jobban megnő a mellük a terhesség alatt, mint a fiút váró anyáknak. Ez azzal magyarázható, hogy a fiú magzatok több tesztoszteront termelnek, és nagyobb testméretük miatt több energiára van szükségük édesanyjuktól, így ezek együttesen visszaszorítják az emlő növekedését.
2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

en csak a sajat tapasztalatomat tudom leirni. kerek hasam volt, megis fiam lett. a 10.hetig nagyon rosszul voltam, reggeltol estig szedultem, hanyingerem volt. ekkor csak a sosat kivantam, a kovaszos uborka enyhitette a rosszul letemet :) Kb a terhesseg feletol a sostol undorodtam, edesseget ettem volna allandoan, kb a 30.hettol brutalis gyomorsavam volt estenkent/ejszakankent.


en nem hiszek a babonakban, sztem ahany terhesseg annyi formaju pocak stb :)

2013. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hülyeség....kerek hassal fiút várok,2hónapig nonstop hánytam,és édeset kivánok.A kinai naptár bejött.
2013. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!