Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszerek legyenek...

Milyen gyógyszerek legyenek itthon, amik jók kismamáknak, meg szoptatós mamiknak?

Figyelt kérdés

Pl. fájdalom csill. láz csill

Nem tudom milyen fajtákat szedhetek 18 hetes kismami


2008. jún. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a doki egyedül a panadolt engedte, azt is csak akkor, ha felmegy a lázam 38 fölé. Sajnos egyszer szükség volt rá :( Ha nem feltétlen muszáj, inkább ne szedj semmit! Üdv, 16 hetes kismami
2008. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom semmi.Elvileg az algopirynt engedik ha nagyon szükséges de nekem a háziorvos is és qa nődoki is azt mondta ne szedjem ha lehet.Homeopátiás dolgokat szedhetsz ,esetleg rennie antacidot ha nagyon nagy savad van.MEg vitaminokat..ennyi...én a panadolt sem javaslom,mikor a gyógyszertárban érdeklődtem azt mondták semmit nem adnak.37hetes ksimama,de ilyen jó időben csak nem leszel lázas,ill.beteg,már az elején túl vagy,akkor jellemzőbb a legyengülés.Ne is gondolj erre,hogy beteg leszel,ha mégis a nőgyógyászt kérdezd először ne a háziorvost-az enyém (h.orvos)nagyon aranyos,de azt mondta ilyen esetekben direkt nem ad tanácsot és kérjem a szülészorvostól azt.37hetes kismama
2008. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen gyógyszert ne vegyéll be!!! Ha veszel is elöször a dokit kérdezd meg!!!
2008. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!