Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbóudvar sötétedése...

A mellbimbóudvar sötétedése egyértelmű jele annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a teszt és az orvos az egyértelmű jel! ez nem.
2013. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Még a teszt sem egyértelmű jel, de jó eséllyel nem téved. Orvosilag az az egyértelmű, ha testrész, szerv kimutatható. Ezért szokták megvárni a szívhangot mielőtt véleményt alkotnak. A mellbimbó sötétedése nem jel. Mellékesen megtörténik várandósság alatt, de erre nem lehet alapozni.
2013. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Míg nem lettem terhes, én is ezt figyeltem, aztán most, hogy 30 hetes vagyok, jókat nevetek az akkori magamon. Amikor annak idején azt hittem, hogy sötétedik, az még a közelében sem volt annak, amikor akkor kezdett el sötétedni, mikor terhes lettem. Ugyanígy jártam a mellek eresedésével is. Persze így már könnyű, hogy van összehasonlítási alapom.
2013. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM!

Először tesztelj! Ha már ilyen jeleket veszel észre magadon a teszt is egyértelműen kimutatja vagy egy uh esetleg vagy még egy vérvétel is!!!

Nekem elsötétedett a bimbó udvar de kb a 20.héttől nem rögtön az elején!!!

2013. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!