Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hány hetesen illik...

V-f.m. kérdése:

Mikor, hány hetesen illik szólni a magánorvosomnak, akihez már a terhességem legelejétől járok, hogy nála szeretnék szülni? Vagy ez egyértelmű?

Figyelt kérdés

Apukával együtt, vagy csak nekem kell egy terhesgondozás alkalmával jeleznem felé? Nem ciki rákérdezni, hogy mennyit kérne a szülésért?

Amúgy dr. Csatlós Éva doktornőről (SOTEI.) kinek mi a tapasztalata? - Személy szerint én elégedett vagyok vele, de egy igen közeli ismerősöm aki szintén nála szült kevésbé, ezért érdekelne mások véleménye is.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Üdv: 23+5 hkm



#szülés #Csatlós Éva
2013. jún. 21. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
En az elso vizsgálatnal szóltam.
2013. jún. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát egyértelmű szokott lenni, de nem mindenki kéri fel az orvosát, én azt mondanám:

Szeretném ha Ön kísérné végig a terhességemet és velem lenne szülénél, mi ennek a menete?

Ilyenkor általában mondják a tarifát is...

2013. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem már jelezheted neki, hogy nála szeretnél szülni,és nem ciki,ha rákérdezel a tarifáira. :) Én is ismerem,én nem nála szültem, de egy párszor vizsgált, én voltam neki az "örök terhes kismama" és a császáros őrzőbe is volt nálam, kérdezte jól vagyok e stb,pedig nekem más volt dokim. Nagyon kedves volt velem,én csak pozitívat tudok róla mondani még annak ellenére is hogy kb 5ször találkoztam vele/vizsgált. És ha majd lesz kistesó, szeretnék nála szülni! :)

2013. jún. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem az orvos kérdezett 5 hetes 3 naposan:


"3 lehetősége van.

Az egyik,hogy sztk-ba jár akárkihez és akárkinél fog szülni.

Második,hogy hozzám jár magánba és akárkinél szülhet sztk-ban

Harmadik pedig,hogy hozzám jár magánban és felfogad magánban szülni,ami azt jelenti,hogy van egy naptáram,amibe beleírom a szülés időpontját és akármikor kezdődik meg a szülés én ott vagyok,akármikor hív,de ennek van egy tarifája,mert ez részemről egy szolgáltatás. A tarifa pedig 8 vizsgálati díj ára,plusz még tegyünk hozzá pár ezer forintot,hogy kerek legyen. "


Itthon számoltuk ki,50.000Ft lett volna.


A baba nem született meg,azóta váltottam orvost .akit úgy fogok felfogadni,hogy megvárok pár vizsgálatot.


Gratulálok a babádhoz!

2013. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk elore nem tud ígérni az orvos. 38 hét korul megkérdezte viccesen, hogy mikor akarok szulni. A 40 héten megbszéltuk, hogy indítani fogja a szulést, hétvégén o szolgál, akkor megszuleszt. 2 napra rá beindult magátol, de sikerult mellette szulni.

Most is csak annyit mondott, hogy még az messze van, majd elválik hogy alakul. Ugyhogy lesz ami lesz. De lehet más orvosnál nem így van.


22 hkm

2013. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat :) Mindenkiében volt hasznos ezért ment a kis zöld kezecske :) Én kb. már 5-6 alkalommal voltam a doktornőnél, és eddig nekem csak pozitív tapasztalatom volt. Akkor szerintem a következő alkalommal rákérdezek Nála. :) Mindenkinek kitartást a nagy hőséghez! És köszönöm a gratulációt! :)
2013. jún. 21. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim már a legelején beírta a naptárjába a szülési időpontomat. A 20. hét környékén mondtam neki, hogy szeretném, ha ő vezetné, azt mondta, ha valaki magánba jár végig, akkor ezt egyértelműnek szokták venni. De szerintem azért jobb ezt tisztázni. Ehhez igazítja a szabadságát is.

A tarifa nálunk ki van függesztve a rendelőben minden más díjjal együtt, úgyhogy arra nem kérdeztem rá külön. A szülésznőnél megkérdeztem, hogy mennyi, azt mondta, hogy kb. mennyit szoktak kapni, nem azt, hogy ennyit kér. De elég egyértelmű volt.

2013. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm a válaszod. :) Szép hétvégét kívánok! 24 hkm
2013. jún. 23. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20. hét körül szóltam, bár ez szerintem neki is egyértelmű volt, hogy felfogadom, mert magánrendelésre jártam hozzá. Mondtam neki, hogy szülésre fel szeretném fogadni és megkérdeztem, hogy mennyibe kerül nála a szülés. meg is mondta, hogy 40ezer. így legalább nem aggódtam, hogy nehogy keveset vagy sokat adjak. egyedül kérdeztem meg, párom nem volt mellettem. végül 50et adtunk neki. és a szülésznőnek utólag egy merci bonbont, ami nagyon praktikus, mert a csomagolás alá még be tudtunk szépen csúsztatni egy borítékot 10ezer forinttal. ő azért kapott, mert az elejétől kezdve mellettem volt, egyszer ment és pisilni és ebédelni is csak 5 percig volt. 5 órán keresztül lelkiismeretesen végezte a dolgát és nála valóban szívből jött. de őt dicsérik is, mert szerintem az országban nincs párja, aki ennyi fizetésért még szereti is amit csinál. imádnivaló hölgy, a pénzt nagyon nehezen fogadta el.
2013. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!