Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák (100-130...

Túlsúlyos kismamák (100-130 kg között) volt-e rossz tapasztalatok 4D ultrahanggal? Hova érdemes menni Pesten?

Figyelt kérdés
nekem sajnos volt Pesten már a nevét nem tudom melyik cég, de az első negatívum az volt h majd be pisiltem és nem engedtek wc-re mert időhöz van kötve a dolog:( második az h kijelentették h milyen zsíros vagyok és képtelenség megnézni rendesen a gyereket....azért rosszúl esett...
2013. jún. 25. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Talán nem kellett volna,ilyen kövéren gyermeket vállalni.

Előtte jobb lett volna lefogyni kicsit!

2013. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz de valami normálisabb választ vártam....3 gyerekem van mind a 3-at kövéren vállaltam és nem azért vagyok kövér mert zabálok hanem pajzsmirigy bajom van....de kössz
2013. jún. 25. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, a hasfal vastagsága meghatározza az ultrahang minőségét. Tehát előfordulhat, hogy túl vastag hasfal miatt nem lehet rendesen elvégezni az ultrahangot.


Viszont ahogy bántak veled, az több, mint felháborító. Keress fel egy másik ultrahang rendelőt, hátha akkor sikerül megnézni.

2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magándokimat tudom csak javasolni, ő nagyon jó fej. 99 kilóval kezdtem a terhességet és most vagyok 101 (18. hét). Soha egy rossz szót nem szólt, a "legdurvább" az volt, hogy "ha nem látszik még jól a hasin, megnézzük hüvelyi ultrahanggal". Sajnálom a rossz tapasztalatokat...
2013. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak üzenem, hogy szerintem sokkal veszélytelenebb túlsúlyosan gyereket vállalni, mint idiótán. Pedig nekem semmilyen szervi bajom nincs, csak viszonylag sokat eszem, és hajlamos vagyok a hízásra. Terhesség alatt persze figyelek ezért híztam még csak 2 kg-ot (2-vel ezelőtti voltam)
2013. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bőven van szövet a hasamon és semmi gond nem volt a 4d! 16 hetesen is szépen látszott minden!


155 cm-hez vagyok 87 kg!

2013. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hol voltál?
2013. jún. 25. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a Kleopárta házba a 13. kerben is a lányommal 26. hétben, most a 16. hétben a babámmal a Csodabent-be voltunk ami a Minimanó baba volt mellett van!


Mind a két helyen teljesen szimpatikus volt a nő aki csinálta!

2013. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy b.nkó az első!

Menj a 4d genesis-be, ott iszonyat kedvesek! Nekem is simán jó lett az UH az ikreimmel és túlsúlyosan!!! Semmilyen rossz tapasztalatom nem volt sehol.

2013. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szia!

A Medikardban is nagyon rendesek! Nem kell sietni, kapsz plusz képet is felár nélkül... 17. kerületben van, csak ajánlani tudom, mert én is nagyon túlsúlyos vagyok...

2013. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!