Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A SOTE II-es Klinikán érdemes...

A SOTE II-es Klinikán érdemes szülésznőt fogadni, vagy volt rossz tapasztalatotok is? Kedvesek és felkészültek? Fogadott valaki mostanában, aki árat is tudna írni?

Figyelt kérdés
Első szülés lesz.
2009. szept. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Csak rossz tapasztalatom van sajnos. Persze lehet, hogy csak kifogtam.

Én mindenképpen fogadok, ha újra babás leszek. Rémálom volt a vajúdóban töltött idő, le se tojtak; idegesek, és elég bunkók voltak. Bár szerintem csak nem jó műszakot fogtam ki.

Ha megteheted, fogadj sz.nőt!

Minden jót!

10 hónapos lányka anyuja

2009. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly augusztusban szültem.Gönczi Katalint fogadtam,nagyon jó és rendes.körübelül 20 30 ezret szoktak adni szerintem:D
2009. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogadtam szülésznőt, műszakváltás is volt közben, és mindketten tették a dolgukat, semmi problémám nem volt velük. Nekem sokkal többet jelentett a fogadott orvosom (és a férjem) jelenléte.
2009. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. szept. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!