Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kellett volna megjönnie de...

Ma kellett volna megjönnie de mivel próbálkozunk és nem jött meg reggel teszteltem. Nagyon halvány a csík, de ott van! De: nagyon fáj a derekam és egész nap görcsölök, mint ha meg akarna jönni. Nem lehet, hogy méhen kívüli, vagy hogy nem marad meg?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak bebeszélem a bajt magamnak, de még dokihoz nem tudok menni és nem akarok kattogni, jó lenne ha valaki meg tudna nyugtatni.

Mikor tudok elmenni dokihoz hogy tudjon biztosat mondani?


2013. jún. 25. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte minden nőnél jelentkeznek a pre mens tünetek a korai terhességnél. Teljesen temrészetes, sok nő várja is hogy megjöjjön csak aztán mégsem és pozitív lesz a teszt. Ne várd hogy semmit nem fogsz érezni. szinte minden nőnek vannak időszakosan iylen oylan kelemetlenségei, görcsei. Nő a méh idővel, aztán húzódnak a szalagok stb. AMig nem vérzel addig minden ok. Orvoshoz a 6. hét körül menj vagyis kb 2 hét mulva akkor nagy eséllyel már szivhang is lesz.
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ugyan így volt mint neked,sőt,nekem olyan szinten elkezdett fájni a petefészkem is a pozi teszt után 2 nappal,hogy nem bírtam lábra állni..na akkor paráztam be,én is azt hittem,hogy méhen kívüli,vagy hogy el fog menni a babám..ezért fogtam magam,és 4 és fél hetesen elmentem a dokihoz,hogy nyugtasson meg,hogy nincs semmi gond..megvizsgált,de akkor még csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott,de azt mondta,hogy ezek a görcsök és fájdalmak teljesen természetes dolgok,szóval nincs semmi gond..vissza kellett mennem 2 hét múlva,akkor pontosította a hetet(akkor voltam kerek 6 hetes)és már szívhangot is hallgattunk :D És teljesen egészséges kisfiam van aki a héten lesz 8 hetes :)Úgyhogy csak nyugi,veletek sincs semmi baj,és én a helyedben olyan 2-3 hét múlva mennék el a dokihoz,de ha kétségeid vannak akkor menj el hamarabb a dokihoz és nézzen meg,minthogy kétségek között maradj és idegeskedj,mert azzal csak többet ártasz a babádnak!!


8 hetes kisfiú anyukája :)

2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mutiii a teszted :):):) töltsd fel a kepfeltoltes.hu-ra


Nyugis nekem nemvárt naoján ugy görcsölt mintha nem megjönne hanem ugy mintha már meg is van.....

2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség elején teljesen természetes a megjön-érzés :)

Sőt még később is előfordulhat.

A görcsök jelzik, hogy nő a méhed.

MagneB6-ot, vagy Magnerotot kezdj el szedni, és pihenj lehetőleg sokat.

A dokik azt szokták mondani, hogy a 6. héten érdemes menni, mert akkor már biztosan látják a terhességet, sőt, van akinél akkor már szívhang is van (nekünk volt)

de ha nagyon nyugtalan vagy, akkor mehetsz előbb is, csak ne keseredj el, ha netán még nem látszik egyértelműen


viszont, ha nagyon erősek a görcseid,akkor lehet, hogy jó lenne elmenni már most egy dokihoz. lehet, hogy nem lát sokat, de szerintem, ha valami nagy gond van, azt máár észreveszi


szóval, pihenj sokat, és ne aggódj, mert az nem tesz jót se neked, se a picinek


boldog babavárást!

2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek


Azért is írtam ide, hogy megnyugodjak, mert már lassan egy éve próbálkozunk és egyszer már volt méhen kívülim, akkor kipakolták a bal oldalam :( ráadásul alig vették észre, hiába mondtam hogy pozitív lett a teszt


[link]


itt a teszt

ugye tényleg látszik a halvány csík?

2013. jún. 25. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez egy határozott pozitív teszt. Az én ugyanilyenem 5 hónapos.
2013. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és nem is olyan halovány:)
2013. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm
2013. jún. 25. 15:46
 9/11 anonim válasza:
Én is ilyet teszteltem ma :) és ilyen tünetek nekem is vannak mondjuk nem fáj a derekam, és úgyanigy voltam a lányommal aki már 27 hónapos, nyúlnak a szalagok azért érezhetsz ilyeneket
2013. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány volt, 4 nap múlva a 2. csík előbb jelent meg, mint a control. :)

7. héten érdemes dokihoz menni, előtte nincs szívhang, és csak paráztatnak, hogy még nincs vagy már nincs.

Persze előfordulhat, hogy mégis megjön, de az olyankor van, ha életképtelen lenne a baba.

2013. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!