Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, sokat hallom...

36 hetes vagyok, sokat hallom mostanában 1-2 gyerekes anyukától hogy szerintük nem nagyon fogom kihúzni a teljes időt. Lehet h tényleg előbb jön?

Figyelt kérdés
Meleg van, front van, meg hogy mostanában fájdogál a hasam alja, ezeket veszik alapul.
2008. jún. 23. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sztem teljesen egyénfüggő.Persze van akit a frontok is befolyásolnak, de nem evidens, hogy front hatására előbb jön a baba. Az én ismerettségi körömben, most nagyon sokan vagyunk/voltunk terhesek és az a tapasztalat, hogy ezek a frontok inkább eltolták a születések napját, mint inkább előrébbhozták volna...De mondom nagyon változó!

Én most vasárnapra vagyok kiírva, hát kíváncsi leszek, hogy időben, vagy időn túl fogom szülni a kisfiamat :)

Jó egészséget nektek!

2008. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért még jó lenne bírnod 1-2 hétig, hogy minden oké legyen a babáddal. Szerintem sem kell feltétlen frontban megszülni, nekem soha, semmilyen hatással nem volt a front a terhességeimre (ja, de: aludtam...) A hasfájdogálás a 32. héttől természetes, ha a hasad alja szúrkál, akkor a babus készíti magának a helyet, a szülési fájdalom teljesen más érzés. A meleg pedig pláne nem kell, hogy előre hozza a szülést, szóval, tarts ki még néhány napot, hogy minden oké legyen. (nem kell mindenkinek mindent elhinni, nincs két egyforma babavárás!!!)
2008. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Ettől még túl is hordhatod.
2008. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!