Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33. héten 1000-es méhszájért...

A 33. héten 1000-es méhszájérték jó, nem jó, átlagos?

Figyelt kérdés
A jelentésével tisztában vagyok,1ujjnyira megrövidült és teljesen zárt.Az érdekelne h ebben a korban ez egy ideális érték lenne?Esetleg lehet belőle következtetni a szülés időpontjára is?Köszi!
2013. jún. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ebből nem nagyon lehet következtetni.Nekem 35 hetesen volt ennyi,2 hét múlva megszületett a lányom.Van egy ismerősöm neki a 24. héttől 2111 volt,indították 41. héten
2013. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó ....zárt a belső méhszáj, uh nem hiszem hogy hamarosan jönne a baba
2013. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. Lehet jó is, rossz is. Simán lehet, hogy hetekig semmit nem fog változni, meg az is, hogy holnap elkezdesz nyílni. Nekem pl. múlt héten 3 nap alatt 2000-ről 2111 lett, aztán egy teljes hét alatt semmit nem változott, a doki meg csak nézett, és kb. annyit tudott mondani, hogy hát lehet bármi.
2013. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,gondolom h egyénfüggő is,a 19.héten 2000-et mért,de lehet h eleve ennyivel kezdtem.Majd próbálok pihenni,minimum egy hónapot még jó lenne ha bent maradna a picúr.
2013. jún. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!