Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete kellett volna megjönnie...

Angyal01 kérdése:

2 hete kellett volna megjönnie, hétvégén pozitívat teszteltem, de tegnap este jobb oldalon nagyon görcsölt a hasam. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: jövő héten megyek orvoshoz és (telefonon keresztül nem igazán érettem, pedig vissza is kérdeztem) azt mondták, hogy valami clt vagy crp vagy valami hasonló vizsgálatra kell mennem. Ez lehetséges, ha igen akkor mi a rendes neve? Nem csak sima vizsgálat van az első alkalommal?
2013. jún. 26. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az csak az hogy megnézi ultrahangon a babát. :)

A görcs miatt keresd fel orvosod nehogy baj legyen de nekem is görcsölt lányommal. :)

2013. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a görcs azért van mert nő a méhed, alakulnak át a dolgok bent. teljesen normális. amig nem vérzel nincs baj.
2013. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 9ik hétig görcsölt a hasam, az orvos azt mondta ez normális,nem is lett semmi baj!
2013. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!