Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetes terhes vagyok. A...

10. hetes terhes vagyok. A terhességem eleje óta nagyon fájt a mellem, mindjárt megjön érzésem volt, erős folyással. Ezek a tünetek szinte teljesem megszűntek. Lehet hogy valami nincs rendben a babával? (barnázásom, vérzésem nincs).

Figyelt kérdés
Ha elhalt terhesség lenne, akkor annak lennének más jeleni is, nem? UH. -ra csak két hét múlva megyek.
2009. okt. 14. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is volt egy ilyen érzésem mert egyik napról a másikra mintha elvágtak volna mindent. Még akkor a héten mendtem a dokihoz azt kamuztam hogy eszméletlenül görcsölök rögtön ultrahang ott volt a Drágám és rúgkapált. Nem volt semmi baja csak én hülyültem meg! (próbáld meg Te is! én felhívtam és akkor mehettem is hozzá)Akkor a 14 hetes 4d-s uhra úgy mentem (csúnya dolog) hogy Ő már biztos nincs. De volt és végig vigyorgott meg a köldökzsinort csavargatta a nyakára fajin gyerek lesz már most infarktust hozza rám! De az az igazság hogy most is van/volt egy ilyen érzésem de kibeszélem a fejemből és azzal biztatom magam hogy egészségesek vagyunk mind a ketten semmi bajunk nem is lesz, még csak egy náthám se stb...!

2009. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is volt csak ne izgulj és nem lesz baj. Minden hónapban amikor meg kéne hogy jöjjön, szoktam érezni azt az érzést de csak egy két napot és nem egész nap. A szervezetünk emlékszik rá mit csinált idáig.
2009. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!