Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit jelenhet az álom?

Szerintetek mit jelenhet az álom?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt álmodtam,hgy kisfú babánk lesz. Holnap kell mennem kontrollra és talán a doki már mondani fogja,hogy milyen nemű. Terhességem elejétől fogva úgy érzem, hogy kisfiú, de a férjemnek és nekem is mindegy, hogy milyen nemű csak egészséges legyen.

Szerintetek jelenthet ez valamit? vagy csak nagyon rá vagyok görcsölve a kisfiúra.


2013. jún. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszer álmodtam csak meg az elején a nemét, nálunk bejött
2013. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez majd akkor holnap remélhetőleg kiderül.De annak idején én is meg álmodtam a kislányomat. Még a súlyát és a hosszát is. Az be jött,hogy lány csak a súly meg a hossz nem mert 5 héttel korábban jött.
2013. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. gyerekemet várom, 4 hét múlva érkezik. Mindkét gyerekemmel álmodtam ilyet én is. Elsőnél 18.heti uh előtti éjszaka álmodtam, hogy mutatják a monitoron, hogy kukija van. Másnap uh-n lányt mondtak, az is lett. 2. terhességem elején álmodtam azt, hogy kislányt mondtak, most viszont bejött, mert ő is kislány.
2013. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 4D UH előtt álmodtam 2x, hogy kislány, viszont fiúnak éreztem.

25 hetesen megtudtuk 4D-n, hogy kislány, és még azóta 2x megerősítették :D

33 hkm

2013. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!