Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezek joslófájások?...

Peppancs kérdése:

Szerintetek ezek joslófájások? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, azt mondta minden rendben (zárt a méhszáj) a baba szépen fejlődik, kenetet is levette. Viszont éjszaka óta belenyilal a derekamba, mensi szerű fájásaim vannak (de ezek hol pár másodpercesek, hol több perc).Ha állok a hasam bekeményedik és húz lefele. Más is van így? Első babámat várom, nem igazán tudom mire figyeljek, ja és 35 hetes vagyok
2013. jún. 26. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen ezek jóslófájások,nekem is ugyan így voltak.Nekem már a 30.héttől voltak jóslók,és nekem is a derekam fájt meg mensi szerű görcseim voltak.Én a 36.hétig szedtem rá magnerotot,de sokszor így is eléggé éreztem.

Nekem a szülés is jóslókkal indult el(40+3 hetesen).Május 2-re voltam kiírva,és 2.án délután 15 órától rendszertelenül jöttek(hol 4 perc volt,hol 10,hol 7,stb.),éjszaka nem tudtam tőlük aludni olyan erősek voltak,2 fájás között aludtam,majd 3.án éjszaka 03:40kor folyt el a m.vizem.Arra figyelj,hogy milyen időközönként jönnek.Én az első 10 percben még nem foglalkoztam ezekkel a fájásokkal,mert úgy voltam vele,hogy volt már ilyen máskor is,de amikor már 1 órája tartott akkor fogtam egy órát egy papírt meg egy tollat és szépen elkezdtem irkálni,hogy hány percenként jönnek és meddig tartanak.Mivel én már akkor kórházban feküdtem arra vártam,hogy rendszeresek legyenek és akkor mentem volna szólni a nővérnek,hogy vajúdok.Úgyhogy erre figyelj,hogy legyen benne rendszer.Ha pedig elfolyik a m.vized akkor azonnal irány a kórház.

Könnyű szülést neked :)


8 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!