Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszi-téli babáknak milyen...

Őszi-téli babáknak milyen babakelengye listát ajánlotok? ( szept. Végén születik a kisfiam )

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy példa... Nekem szeptember közepére jön a kislányom, mindenből vettem neki hosszú ujjú felsőt, bodyt, rugit, kis zoknikat, hosszú nadrágot, kis pulcsikat. :) De rövid ujjúból is tároltam, nem akarom h bent a lakásban megsüljön. :) És aztán lehet még az is, hogy egész szeptemberben nyári idő lesz. Ki tudja :)

2013. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi h nem a kerdesre valaszolok, de ez engem is erdekelne:) nekem is szept vegen szuletik a babam es szinten kisfiu:)
2013. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeptember közepén jöttünk haza a lányommal a kórházból.

3-5 rugi (amihez nem kell külön zokni),3-5 hosszú ujjú bady,2-3 hosszú ujjú pulcsi, nem árt legalább két sapi (egy vékonyabb és egy vastagabb),2-3 harisnya,kocsikabát, 2 takaró-bár eleinte elég sapi és takaró a babakocsiba,hazavinni is a kórházból,utána ahogy hül az idő,úgy mehet rá a kocsikabát,később az overál-kesztyű-sál...

Ezek csak a ruhák. ezen felül 5-6 textilpelus is kell,két törülköző.

Ha minden igaz akkor mindent leírtam,ezen felül csak a pelenka-popsitörlő-popsikrém és a tisztálkodási szerek-köldök ápolási szerek vannak.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)

2013. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia a védőnő majd segíteni fog ebben, én kaptam tőle egy listát szeptember 28.ra várom a babát.

Ne aggódj mindent megtudsz időben. :)

2013. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen tudom hogy a védőnő segít de első babánál a kismamák izgatottabbak és én is már vásárolnék . itt van a szept. vége egyhamar .
2013. jún. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!