Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti párotok jár veletek...

A ti párotok jár veletek orvoshoz, ultrahangra, részt vesz a babakelengye beszerzésében?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 12:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Együtt mentünk orvoshoz, ultrahangra nem jöhetett be, egyszer voltunk 4D-n, ott persze ott volt, együtt vásároltunk.
2013. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fiamnál jött velem minden uh-ra, vérvételre stb! Szerencsére a munkája ezt lehetővé tette! Mindenben részt vett és részt vesz maximálisan a gyerekek születése után is! :)
2013. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mivel dolgozik ezért nem tud, de amikor olyan napon kellett mennem hogy nem dolgozott akkor elkísért, és természetesen részt vesz a terhességben is.
2013. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez férfi és nö függö. Amire figyelni kell, hogy biztosan a férj is akarja-e és ne csak a nö eröltesse rá ezeket hogy még vérvételre is elmenjen vele.

Èn azt gondolom hogy felnött emberek eltudnak menni egyedül is vérvételre nem kell mellé senki sem.


Szóval nálunk mindent a férjemre hagytam. Mondtam neki, hogy ha akar akkor jöjjön, ha nem akar akkor ne jöjjön. Mindegyik gyereknél az elsö UH-ra eljött, meg néha közben, de se vérvételre, se más unalmas dolgokra nem jött el. Az elsönél ö kérte, hogy páros szülés felkészítöre járjunk, ezt imádta. ès ö akart bent lenni a szüléseknél is.

Mindegyik gyereknél az elsö 5 hétben otthon volt, és megállás nélkül segített.

Most is teljesen kiveszi a részét a gyerekeknél.

2013. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen, minden alkalommal ott van. Babakelengyénél még nem tartunk, de azt is együtt szeretné(m)nk. :-)
2013. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A sima UH-ra és az orvoshoz nem jött velem,de a 4D-re igen. Kötött munkaideje van,és én nem erőltettem hogy e miatt vegyen ki szabit! A babának a nagyobb dolgokat együtt vettük,az apróságokat magam.

A vajúdásnál és a szülésnél végig velem volt!

2013. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Az első babánál sajnos munkanélküli lett félidőben, akkor kísért mindenhová.


Most dolgozik, nem tud mindig elkéretőzni. A terheléses cukorra kért szabit, mert attól első terhességem alatt is rosszul lettem. 4D-re jött, babakelengyét együtt vesszük.

2013. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

hogyne. egy UH-on nem volt ott, külföldre kellett mennie, de amúgy az összesen, igaz, a 12. hétig csak a végén jöhetett be:) 4D-n is együtt voltunk persze, állva nézte végig, úgy izgult:D

a ruhaneműket rám bízza nagyjából, de persze ágyat, pelenkázót együtt veszünk meg, cumisüveget is megbeszéltük, milyen legyen, babakocsit együtt nézegetünk. nekem és neki is így természetes.

szerencsére meg is tudjuk oldani, délután járunk orvoshoz, elengedik picit korábban, jó, a vérvételekre nem szokott elkísérni:)

2013. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Akkor csak az én férjem bújik ki ezek alól? :)

Az első terhességem alatt egyszer volt velem ultrahangon, de nem látott semmit :) Orvoshoz nem kisért el, a szülésben úgy vett részt, hogy mivel császármetszés volt, neki adták oda a babát. A gyereknevelésben maximálisan részt vesz.

Most a második terhességem alatt egy nagyon érdekes kibúvót talált: mivel az első terhességem alatt sem kisérgetett, most sem fog, mert akkor minden rendben volt, és legyen most is igy.

Orvoshoz, vérvételre stb ne jöjjön, de nem bánnám ha látná amit én látok az ultrahangon. Már 2-szer voltam egyedűl. Persze a képen amit ultrahangon csináltak nem látott semmit...

2013. máj. 28. 12:25
 10/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont, ahogy a 6os írta :)
2013. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!