Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai a méhlepény I. fokú...

Nem korai a méhlepény I. fokú érettsége?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál, és azt mondta, hogy I. fokú érett a méhlepényem. 30+5 hetes vagyok. Nem korai még ez?

Nektek mikor kezdett öregedni? Mitől lehet, hogy még van vissza 9 hét, és már elkezdett öregedni? Vagy ez normális?

Köszönöm!



2013. jún. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
a lányomnál 32 hetesen o fokban volt érett,későbbi uh-n már nem voltam,mert az utolsó előtt 4 nappal megszületett a 37. héten.A kisfiamnál 30 hetesen 1 fokban volt érett,a szülés előtti napon(kiírt napon szültem) csináltak egy uh-t II-III-as volt az érettsége
2013. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó az semmi.Ez teljesen normális.

Nekem 32 hetesen már III-as fokban érett volt.

Mégis 39+4 hetesen spontán szültem.

Lányom 3300 g és 55 cm lett.

Amugy leginkább a dohányzás válthatja ezt ki,de mondtam a dokimnak,hogy életemben egy szálat se szívtam el.

Erre mondta,hogy akkor genetikailag lehet az elöregedés.

2013. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh, ez teljesen jó. A méhlepény átlagosan a 26.-27. héttől kezd el úgymond "öregedni", innentől kezdve eltérő ütemben folyamatosan öregszik. Nekem a 26. héten még 0. fokban volt érett, a 30 heti genetikai ultrahangon I. fokban lett érett. Azt mondták, hogy ez így tökéletes, időszerű, nem kell aggódni, rendjén van. Azt mondták, hogy várhatóan a 32-33. hét környékén lesz II. fokban érett, a 36. hét után III. fokban. De van, akinek nem "öregszik" el annyira a lepény. Hallottam olyat, aki I. fokba érett lepénnyel szült, volt, akinek III. fokban volt érett, az sem baj.


Röviden: teljesen jó az eredményed, e aggódj! :)


32 hkm.

2013. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattatok!
2013. jún. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!