Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt már debreceni genetik...

Aki volt már debreceni genetikán tudna válaszolni?

Figyelt kérdés

12. hétben megyek, mert mind két család felől voltak betegségek.

Milyen vizsgálatok lesznek?

Még aznap meg tudom az eredményt?

UH képet lehet kérni?

Köszönöm


2013. jún. 27. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly ilyentájba jártam genetikán. Nos vinni kell a kiskönyvedet, és ondolom kaptál a nőgyógyászadtól papírt ide. Aztán behívnak UH-ra.Kérhetsz képet.Amint belépsz UH-ra ott ki is vannak az árak írva.Egy sima kép 2000 Ft. Párod kísérőd bemehet. Ha vége, várni kell kint, míg behíívnak a genetikai tanácsadóba ami 9től rendel tehát érdemes 8körül menni.Ott elmondják a tanácsadóba mi a helyzet. Sokan szoktak lenni, mert sokan járnak ambulanciáraami ugyanott van, tehát időbe érjetek oda.Semmi különös az egész. És igen azonnal látnak eredményt és sztem 18hetes kontrollra visszahívnak AFP eredménnyel.
2013. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!