Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák? Holnap...

Debreceni kismamák? Holnap mennem kell az Otiba, bekopoghatok a dokimhoz az apaságihoz szükséges igazolásért?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyek barátnőmmel Otiba terheléses cukor vizsgálatra, ő is ugyanahoz a dokihoz jár, csak neki oda is menni kell, nekem majd hó végén.. Szóval a dokim rendelni fog elvileg..


Szeretnénk viszont még hó vége előtt elintézni az apaságit, de ahhoz meg kéne az orvosi igazolás!


Szerintetek, ha csak úgy bekopogok akkor megcsinálják? Nem szeretek így bemenni sehová, ha nincs időpontom, de most jó lenne, ha hamarabb megkapnám a papírt, mint a hó vége...


2013. ápr. 7. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki az orvosod?Én is oda jártam.

Figyelj,egy próbát megér.Amikor kijön

az asszisztens,akkor nála rákérdezel,hogy

megcsinálnák e neked gyorsan.

Igaz hogy én se mentem időpont nélkül soha,de hátha

rendesek lesznek,és megcsinálják soron kivül.

2013. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dr. Kovács Károlyhoz járok, eddig is nagyon rendesek voltak, de még tényleg nem mentem időpont nélkül csak 1x, de akkor azt a védőnőm intézte, mert nagyon vizes voltam...

Hát majd holnap kiderül, remélem megcsinálják :D

2013. ápr. 7. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
én is odajárok, csak Harsányi drnőhöz. én ilyenkor kérek lent sorszámot és mondom, hogy nincs időpontom, mert csak adminisztrációra jöttem. igy fent az orvos is látja a rendszerben és hamar behív. sorszám mindenképp kell.
2013. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sorszámot hiába kérnék, mert 7re megyek és fél 10 körül maximum már jövünk el, mert én megyek barátnőmmel kocsival szóval hozzá kell alkalmazkodnom.. Nem hiszem hogy behívnának, ha kérek... a múltkor mikor nem volt időpontom csak sorszámot kértem akkor majdnem 2 órát vártam...
2013. ápr. 7. 13:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hál istennek pont kijött az asszisztens és gyorsan megkérdeztem tőle, hogy lehetne-e... és szerencsére megcsinálták... szóval már szerdán el is tudjuk intézni :D
2013. ápr. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!