Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minek a hatasara folyhat el a...

Minek a hatasara folyhat el a magzatviz szules elott normal korulmenyek kozott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megreped a magzatburok. Vagy azért, mert nyomja a baba és kritikusra nő a nyomás vagy fertőzés gyengíti meg. Amikor a baba beilleszkedik, a feje előtt marad a magzatvízből, ez a fejvíz. Ha tovább nyomja a baba, akkor ez az elöl lévő rész kilukadhat, mint egy lufi.
2009. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem mar, nagyon koszonom! Es van hangja is (bocsi a buta kerdesert)?
2009. okt. 14. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a tudomány jelenlegi állasa szerint nem tudjuk mitől repedhet meg a burok. PErsze a fent leírt fizikális változás lehet oka, de hogy mi az alapok, ki tudja...
2009. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, aki hall pukkanást. Én nem hallottam. Egyértelmű, hogy az, tényleg vízszerű, tiszta és hát... folydogál, kinek jobban, kinek kevésbé. Én sem értem, az enyém mitől kezdett folyni, de jól tette. Bízz a testedben.
2009. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!