Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki magánúton és a kórházba,...

Aki magánúton és a kórházba, sztk alapon is jár ultrahangra! Melyik helyen milyen gépe van az orvosnak?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy írjátok, hogy azért mentek magánba, mert ott jobb az orvos gépe. Én a terhességem elejétől járok ugyanahhoz az orvoshoz, aki a magánrendelés után a kórházba is mindig behív, hogy az ottani géppel is megnézze a babámat. Azt mondja, ha összehasonlítjuk ,akkor az Ő saját gépe egy trabi, míg a kórházi egy bmw.
2013. jún. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a kórházba mi van, és mi van az orvosodhnak. Az előbb írtad le. Lehet fordítva is!

Többször vizsgáltak már "trabi" géppel, a terhességemet is egy ilyen múlt századi géppel állapították meg. :)

De ha kifizetsz egy 4D-t akkor az a Lamborghini......mert itt még foglalkoznak veled rendesen, megnéznek mindent alaposan, 20percig bennt vagy vagy tovább,mig az SZTK-s bmw-vel 5perc alatt elintéznek:)

2013. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kórházban, ahol a hivatalos nőgyógyászati uh van, 1996-os a gép. A dokié talán 3 éves.

A kórházban rendszeresen elnézik a baba méreteit, mm-eket tévednek, olyan rossz a kép. (Ugyebár első időben nem mindegy megállapítani a terhességi kort, ha nem középidőben fogant a baba.)

A legtutibb géppel eddig az Istenhegyi géndiagnosztikán találkoztam, na, ott aztán minden látszott annak ellenére, hogy nem vagyok egy vékonyka alkat.

2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, attól függ hova mész éppen. Kórház és kórház között is különbség van.

A 20hetes "hivatalos" ultrahangon nem vették észre hogy beteg a gyerekem.

Másnap elmentem egy 4D-re, fizettem 7ezret azért hogy egy perc után megállapítsák hogy menthetetlen.

Ha az SZTK-s uh-ban bízok, és várok még két hetet ahogy kérték, nem szülhettem volna meg a fiam előbb, és vagy a hasamban halt volna meg, vagy születése pillanatában. :(


Úgyhogy szerintem gép függő az egész dolog amire kíváncsi vagy, nem orvos-sztk függő.

2013. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!