Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki azt mondta 5 hetes...

A doki azt mondta 5 hetes terhes vagyok, a leletre azt irta 5mm-es petezsák sejthető, menjek uh-ra 2 hét mulva. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
mikor hallani a szivhangot? tett egy olyan megjegyzést, hogy még nagyon pici. mi a méret 5 hetesen? mekkora szokott lenni?
2008. jún. 23. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
én azt hittem 6 hetes 1mapos vagyok, mert május 18-án volt meg utóljára, ö szerinte 5 hetes.
2008. jún. 23. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen jo jel, GRATULALOK!!! Szivhang a 7. het kornyeken van.
2008. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy valószínűsíti a terhességet, de még bármi lehet, fel is szívódhat, ezért kell visszamenned 2 hét múlva. Akkor már a petezsákban benne lesz a szikhólyeg, de lehet, hogy már a ici-pici babóca is. Bár szerintem a 2 hét sok, általában 1 hét múlva szokták visszahívni az embert.

Nekem 5 hetesen és 6 naposan 12 mm volt a petezsák és benne volt a szikhólyag, ami 1,9 mm volt. Szívhangot már a 6. héttől lehet hallani, legalább is nekünk már volt :).

Az terhesség idejét meg majd az UH-ok alapján számolják, megvan, hogy melyik héten mekkorának kell lennie. Az én számolásom szerint én 1 héttel fiatalabb terhes vagyok, mint az UH szerint. Az idő még a végén is változhat, úgyhogy ezzel ne foglalkozz sokat, a doki úgyis mondja, ha valami nem jó, pl kicsi a baba.

2008. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy terhességi naptárba beírod az utolsó mensid dátumát, akkor máris nem fogsz kételkedni a dokid szavában.


[link]

Nekem itt az 5 hét 1 napot adja ki. Boldog babavárást!

2008. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, tényleg 5 hét 1 nap, remélem minden rendben lesz. köszi az infókat mindenkinek.
2008. jún. 23. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:
nektek nem fáj a hasatok? nekem néha szurkál, és görcsöl ez normális dolog? a dokim nem mondott semmit.
2008. jún. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!