Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válaszolnátok most többen?...

Válaszolnátok most többen? "24 mm-es elnyújtott petezsák, sarkában kis embriócsomó sejthető. Korai gravida, a vitalitás kontrollt kíván. " Mit jelent ez? Szóban azt is mondta, hogy mintha látna pici pulzálást, de az UH teljesítménye nem végtelen.

Figyelt kérdés
Keddre a Kórházba rendelt UH-ra, mert ha akkorra nem nő, akkor maradjak is, mert azonnal miss.ab. Tegnap már írtam, de csak 1 választ kaptam. Kérlek most írjatok. Az elnyújtott, szabálytalan petezsák ugyen nagyon rosszat jelet?
2009. ápr. 23. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szabálytalan petezsák tényleg nem túl jó,de még ne gondolj a legrosszabbra.Korai terhesség,de a babát már látta csak még nagyon picike.

Sajnos nem tehetsz semmit,ki kell várnod a következő UHt,hogy biztosat tudj:((

Ne add fel,még nincs minden veszve!Ne stresszelj,pihenj amennyit tudsz!

Kitartás,szorítok neked!!!

2009. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Önmagában a szabálytalan petezsák nem jelent rosszat.Nem ártana tudni mikor volt az utolsó menzeszed.Ebből tudnánk következtetni,hogy kb mégis mekkora lehet most a terhességed.A szívhang változó kinek mikor alakul ki.Van akinél már 6 hetesen is látható,de van akinél csak 8-9 hetesen.Ezért is rendelt vissza többek között az orvosod.
2009. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző válaszadóhoz. Valóban korai még a terhesség és nem lehet mit tenni - várni kell.

Próbáld meg valamivel elfoglalni magad, mert nem jó, ha folyamatosan ezen agyalsz. Persze tudom, hogy könnyű mondani.

Kitartás, drukkolunk neked!

2009. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni és nagyon remélem hogy nálad minden jóra fordul de nekem sajnos rossz vége lett ennek a diagnózisnak tavaly ősszel. Amikor 7 hetesen voltam uh-n dobogott a pici szive és szabályos volt a petezsák. 10 hetesen mentem vissza akkor már sajnos szabálytalan volt a petezsák (11mm*34mm) és már nem volt szivhang. Semmit nem érzékeltem abból hogy baj van,missed ab.lett a vége:-( Ez volt tavaly szeptemberben,decemberben már ujra terhes lettem és most 21 hetesek vagyunk probléma nélkül. Probálj erős lenni akkor is ha baj van,de bár ne legyen. Nemtudom hogy a Te esetedben az elnyujtott petezsák,miben más mint nekem a szabálytalan. Hátha nem ugynaz a végeredmény.

Szoritok neked!

2009. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tegnapi UH-n 5+5 hetes voltam. A következő UH-n (kedden) 6+4 hetes leszek. Úgy döntöttem pénteken megnézetem egy másik orvossal is. Biztos, ami biztos alapon.
2009. ápr. 23. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:

szia! nekem is elnyujtott petezsákom van, és egy hete még szabályos volt. két hét mulva lkell mennem kontrollra. Nekem azt mosdták, nem feltétlenul rossz. Én is nagyon félek.23 szor9mm, az előző uh egy hete szabályos 16 mm-es volt.

nekem még nem volt se embrio, sem szívhang. ma lennék 7 hetes, de a doki szerint csak 6.

olyan soká lesz még két hét.

2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

AZ UTOLSÓNAK : NE FÉLJ, A KIS ELNYÚJHTOTT PETEZSÁKOM 3 ÉS FÉL HÓNAPOS, GYÖNYÖRŰ, EGÉSZSÉGES KISLÁNY :)(ti: A KÉRDÉST MÁR MAJD 1 ÉVE ÍRTAM KI)

MONDANAK MINDEN HÜLYESÉGET, SAJNOS AZ ORVOSOK IS.

HA VAN KEDVED ÍRJ!

ÜDV, MINDEN JÓT!

2010. márc. 25. 22:12
 8/12 A kérdező kommentje:
JA MÉG ANNYI, H MÁSNAP ELMENTEM EGY MÁSIK DOKIHOZ, AKI MINDENT RENDBEN TALÁLT, NÁLA IS SZÜLTEM, PROBLÉMAMENTES VOLT A TERHESSÉGEM. PEDIG A DOKI - AKI HALÁLRA RIOGATOTT - EGY DOCENS, EGYETEMI TANÁR 30 ÉVES GYAKORLATTAL. NA KÖSZ, MERT ENGEM MISS.AB.-RA KÜLDÖTT VOLNA. A HIDEG KIRÁZ MÉG MOST IS, HA ARRA GONDOLOK MIKET MONDOTT....
2010. márc. 25. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:

szia megint én. Igen én is kiírtam a kérdést, és bár ne tettem volna, mert irogattak minden rosszat, de semmi jót. Még csak hat nap telt el, soká telik el a 14 nap.

Alig várom az uh-ot.

2010. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ma csináltam egy tesztet kínomban, azonnal erős csik lett, ez remélem jót jelent, ha baj lenne, csak nem lenne olyan erős az a csik?
2010. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!