Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lánynévről, hogy Amélia?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és nem tudom kiverni a fejemből,de a férjem és más is amikor mondtam nekik azt mondták,hogy az Amália jut eszébe egyből és egy teltebb asszonyság!Szerintem meg annyira gyönyörű a hangzása!
2013. jún. 29. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név.
2013. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Férjeddel értek egyet.
2013. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik.^^
2013. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem tetszik.
2013. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

okés a név szép kellemes csengése van lágyan nőies


egy kedves mosolygós csendes kislány jut róla eszembe aki a látszat ellenére nagyon is talpra esett

2013. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Esküszöm min 3x olvastam el a kérdésed még meggondoltam, hogy rákattintsak e... ÉS végig az Amália név járt a fejemben...! Szal én is egyetértek a férjeddel.

Az Amélia még tetszene is, ha nem az Amália jutna eszembe róla... De sajnos nem tudok elvonatkoztatni...! Igy nekem nem tetszik.

2013. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Szerintem a párod feleslegesen aggódik azon, hogy az Amália jut erről a névről az eszébe, mert ha így hívnák a lányotokat, akkor úgy is ő jutna róla eszébe és elfelejtené az Amáliát.
2013. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amélia, Amália, s nincs messze az Anália. Sajnos nagyon könnyen csúfolható, így nem választanám.

Addig hezitáljatok, míg olyan nevet találtok, ami ellen egyikőtöknek sincs ellenvetése, s akkor nem lesz rossz szájíze egyikőtöknek sem.

2013. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket.Ha van kedvetek írnátok szép,de azért nem "tucat" lányneveket? Köszi! :)
2013. jún. 30. 11:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Emma? Valahogy ugyanolyan érzés támad bennem tőle mint az Améliától.:)
2013. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!