Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kiderült hogy kislányun...

Tegnap kiderült hogy kislányunk lesz. Már beszéltünk lánynévről, de most elbizonytalanodtunk?

Figyelt kérdés

igazából nekem nagyon tetszik a Blanka név, páromnak is tetszett, viszont hogy tegnap kiderült, hogy kislány lesz, már nem is tetszik annyira.

tudnátok esetleg szép lányneveket írni?

vezetéknevet nem szeretnék írni, de szívesen elolvasnám hogy Nektek milyen nevek tetszenek!

első babánk lesz.

17 hkm


2012. szept. 20. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Emma, Luca
2012. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Blanka tetszett, akkor ajánlom a Dalmát.

Az én kedvenceim Emőke, Veronika, Fruzsina, Johanna.

2012. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Szia!


Nekünk ha lányunk lesz a Linett Eperke nevet fogja kapni. Nekem még nagyon tetszik a Doroti(y), a Szofi és az Amina-Amidala.

11+5hkm

2012. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

fúúú,ha lányunk lesz én is meg leszek lőve... a fiú nevek sokkal jobban tetszenek.

nekem az imádott lánynevem a Zille, csak a páromnak nem teszik. a másik a Zília ami még bejön. persze a páromnak ez sem. aztán a Sára ami szép,de a becézett Sári már kiborít :) a Laura tetszik még vagy a Dóra. viszont nehezen tudnék választani a nevek közül, mert egyik sem az igazi. valamilyen régi magyar nevet szeretnék,ha lányunk lesz,ezért szeretem a Zillét. neked milyen tipusúak jönnek be?

2012. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy link ahol megtudod nézni hogy a vezeték névhez mi illik rengeteg nevet kidob. Be is tudod állítani hogy lány nevet dobjon ki. Így csak ti fogjátok látni a vezeték névhez illő neveket más nem. [link]
2012. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bianka, Emília, Lili, Réka, Eszter, Lídia nekem ezek a lánynevek tetszenek
2012. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nekem is nagyon tetszenek a régi magyar nevek :)

például az István a király rock operából nagyon tetszenek Koppány ágyasainak a nevei :) Picúr, Enikő, Boglárka

tetszik még a Gizella is, de úgy hogy Gizi nagyon nem :)

most kiadtam Apucinak, hogy gondolkozzon ő is lányneveken, hátha talál valami jó nevet

köszönöm a linket, megnézem :)

2012. szept. 20. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Linett Eperke


:DD

2012. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez az oldal vajon mi alapján rangsorolja a vezetéknévhez illő keresztneveket??? vajon a magánhangzók alapján? a vezetéknevünk a Barati és nekünk a Barbarát dobta ki első lánynévnek és a Barnát fiúnak.
2012. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
érdekes tényleg, nekünk "a" betűs a vezetéknevünk, kijött a Vanda a Barbara, Amanda.. szóval csupa "a" betűs :)
2012. szept. 20. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!