Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm nevében irok. Ugye...

Barátnőm nevében irok. Ugye van remény számára? Nagyon sajnálom szegényt, el van keseredve.

Figyelt kérdés

Ugy indult a terhessége hogy 2 hétig barnázott de a + teszt előtt már barnázott.De produkált 3 + tesztet ami naprol napra erősebb lett.Elment dokihoz mondta neki hogy nem ágyazodott be rendesen a baba és kapott utrogestant bocsi ha nem jol irtam le terhesség megtartó gyógyszernek mondta.Szoval baba van csak szivhang nem volt ez volt multhét szerdán.Most szerdán megint doki a baba nőtt állitólag de szivhang még mndig nincs.Doki azt mondta neki hogy a lányok lassabbak sokáig vándorolnak és azért kicsit lassabban jut a célba és ezért kissebb,azért nincs szivhang sem.Jövőhét szerdán kell neki visszamenni megint a gyógyszert még szednie kell.Szept 12 én jött nekik össze a baba elvileg.Azt mondta mert ovu tesztet használt.

Segitsetek Csajok ugye vigasztalhatom hogy nincs semmi gond sem...Ugye van remény a számukra...annyira sajnálom Őket nagyon kétségbe vannak esve.1 éve próbálkoznak.És most összejött és tessék...:-((

Léci irjatok köszike

Üdv egy 22 hetes pocakos.


2009. okt. 15. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,ha baj lenne a doki már szólt volna.tény,hogy nem mindig hallható a szívhang az 5.-6.héten.nyugtasd meg és csak pozitívan álljanak a dolgokhoz.
2009. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy nincsen- még nem volt-szívmüködés.Kicsi volt.Àllt.5-6 hetesen van már.Ha legközelebb megy,már biztosan lessz,és látni fogja azt a kis pulzálást ö is.


19 hetes,20 hós

2009. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást a Barinőm nevében is akkor felviditom Őt.Csak olyan rossz szomorkának látni..

Mert én nem tudok neki ebben segiteni Én elmentem és volt szivhang 6 hetesen de biztatom remélem jó hirek lesznek jövőhéten.És barnázásom sem volt ebben tudtok segiteni az mitől lehetett neki?Akkor ágyazodott be a baba?

2009. okt. 15. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 12 hétnél mutattak csak szívhangot elöször addig valahogy nem. Pulzálást lehetett látni? Most kb olyan 7 hetes lehetett Nekem ilyenkor még csak (!!!!) a pulzálást mutatták. Azt kérdezze meg hogy élő terhesség-e, van-e pulzálás itt nem kertelhet a doki hogy majd megint jövő héten. Biztos nem lesz semmi gond. Kitartást Nekik. Te meg biztasd mást nem lehet úgysem :)

2009. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia nem sajna még a szikhólyagot sem látta aminek pulzálni kéne ennyi idősen sztem ....Lehet nem jól tettem fel a kérdést?:-(( De a doki azt mondta duplájára nőtt a baba.Gondolom ez jó jel.
2009. okt. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!