Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok....

39 hetes kismama vagyok. Normális, hogy babám ennyit mozog? Fenék, kicsi láb kinyomva. Este alig hagy elaludni. Azt hittem ilyenkor már nincs nagyon helye. Kicsinek se kicsi 3700gr körül van.

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

szia. szerdán leszek 39 hetes, és nekem is elég sokat mozog.

főleg este indul be. hogy bírod? én már mennék szülni.

2013. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat mozgott már a végén, pedig azt mondták, nincs helye. Este én is alig tudtam tőle elaludni. Biztos voltam benne, hogy valamikor este fog megszületni, mert akkor telik be nála pohár, és így is lett :)
2013. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is vagyok.Este 10-kor is még szétrúgja a hasamat.Az éjszaka már azon voltam valaki szedje már ki belőlem.Nem bánnám ha a szülésen is túl lennénk.Hol fogsz szülni?
2013. júl. 1. 10:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második ne hozd belém a frászt.Nem akarok éjszaka szülni.Valahogy nem.Inkább nappal szenvedek.
2013. júl. 1. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron, és te?
2013. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Debrecen.Könnyű szülést neked,és boldog babázást!
2013. júl. 1. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont nektek is :)
2013. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én péntekre vagyok kiírva, de semmi jelét nem mutatja, hogy ki akarna jönni. Rengeteget mozgolódik, néha levegőt sem kapok tőle.
2013. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!