Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magzatmegtartó gyógysze...

Milyen magzatmegtartó gyógyszerek, készítmények vannak, amiket recept nélkül is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Magzatmegtartó gyógyszert nem lehet kapni recept nélkül. A gyógynövények közül a palástfű tea segíthet, ezt szokták javasolni vetélés ellen az első 12 hétben. Utána már nem szabad inni, mert káros lehet. De ha úgy gondolod, hogy magzatmegtartó gyógyszerre van szükséged, akkor először is mindenképp azt javaslom, hogy keresd fel a nőgyógyászodat!!!
2009. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Itt olvashatsz részletesebben a palástfű teáról:

[link]

2009. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Recept nélkül semmilyet.

Így is egyedül a progeszteronhiányban tudnak segíteni a dokik, a progihiány a korai vetélések több mint 50%-át okozza, szóval nagy eredmény, hogy _receptre_ létezik ilyen gyógyszer. Ha más a baj, nem tudnak segíteni.

Recept nélkül meg pláne nem.

Ha tényleg olyan szintű a progihiány, hogy barnázás vagy erősebb vérzés, stb, akkor erre az Utrogestan jó, vagy injekciós progeszteron, mert itt a palástfű tea nem tud csodákat tenni.

Az előző terhességemmel én is barnáztam, közben teáztam, de nem segített, amikro erősödött, dokihoz mentem, először Duphastont kaptam, de az sem segített, majd Utrogestant, amitől elmúlt a barnázás, de a baba akkor már halott volt.

Ha nincs tápanyaga, azonnal éhenhal, nem fog heteket várogatni... :(

Ha baj van, menj dokihoz, ha meg nincs, akkor szedj terhesvitamint és pihenj, és akkor megtetetted, amit lehetett!

2009. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is palástfű teát ittam a vélt "fogamzás " után, aztán mivel görcsölgetett a hasam és nem ment fel a hőm rendesen progeszteront (Utrogestan) kaptam, de ezt ugye csak a megállapított terhesség után, vagyis az 5.héten.

Szerintem nekem addig a palástfű segített,hogy megtapadjon a baba!!

2009. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!