Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig minden rendben volt....

Eddig minden rendben volt. Már a 40. hétben vagyok. Toxémia gyanús lettem: fehérje a vizeletben-halványan opaleszkál, cukor a vizeletben,140/90 vérnyomás, lábdagadás. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok szakértő, de a 40. héten te már mindennapos vagy.A vérnyomás is ezért változhat pl. a vizesedés miatt. Én nekem is feldagadt a bokám és rá 2 hétre megszültem.A cukor meg már ilyenkor valószínű mindegy. Nem tudom, én már ilyenkor nem ijedeznék különösebben, hiszen nem sok idő és ott a baba...

2009. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha tényleg toxémia gyanús vagy, beindítják a szülést. Attól nem kell félni, legfeljebb pár nappal előbb szülsz. Sok sikert és jó babázást!
2009. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hétfőre vagyok kiírva, és most az utolsó hétre jöttek elő a problémák sajnos. Remélem hamarosan kibújik a kislányom és minden rendben lesz vele, és akkor már tényleg nem kell félnem. Azért köszi szépen!
2009. okt. 16. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a vérnyomásom,mint neked,plusz vizesedés.4 napom volt még hátra és hétvége jött,a vérnyomás miatt nem mertek hazaengedni.még az nap OPT-s terhelésen beindult a szülés,azóta már 14 hónapos nagyfiú.Könnyű szülést kívánok!De hogy hogy hazaengedtek,a CTG-d jó volt?Azért otthon mérd a vérnyomásod,nehogy felmenjen,mert akkor azonnal menj a kórházba!!Sok boldogságot a babához!!
2009. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!