Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hét a legjobb szerint...

Hányadik hét a legjobb szerintetek 4D UH-ra?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, már nagyon mennék :) Milyen árban vannak?

Esetleg tudtok valikit ajánlani Budapesten?



2013. júl. 1. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenhegyi Géndiagnosztikát ajánlom, ott ha jól tudom 12.000Ft általában 8000-15.000Ft között szoktak lenni, és szinte már minden kórházban csinálják. Baba mozi néven. 20 és 24 hetet mondják, mert akkor még egészben látszik az egész baba, szóval már mehetnél simán. Később már nem látod egészben a gyermeket mert már túl nagy.
2013. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az orvosom szerint a 22-25 hét közötti időpont.
2013. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En a 25 het vegen voltam, csodalatos elmeny volt. Ilyenkor mar kicsit husis...asit, nyitogatja a szajat, csucsorit:) nagyon cukik:)

En a 4D Genesisben voltam es maximalisan elegedett voltam veluk. A szonografus nagyon kedves volt, mindent elmagyarazott, megvizsgalt alaposan, meg a babahoz is beszelt. Mindent turelmesen vegigmert, meg a fogagyban levo fogakat is megnezte, meg azt hogy van e haja a picinek:) Szval maximslisan elegedettek voltunk. Tervezzuk is hogy megyunk meg hozzajuk:)

28hkm

2013. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2013. júl. 1. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 26 hetesen voltunk,szép volt,nagyon aranyos :) de még várni kellett volna 2 hetet szerintem. 30 hetesen is el akartam menni,de máshogy alakult,már bánom.
2013. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legideálisabb a 28.hét,akkor már szép fejlettek és husik a babák,ideális mennyiségü magzatvíz veszi körül és még nem olyan nagyok!!Akkor érdemes menni,előbb nem és a 31.héttől sem érdemes már![URL] [link]
2013. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[URL= [link]

Ez az én Lili babám 28 hetesen!

2013. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!