Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes km vagyok, de kb.1...

28 hetes km vagyok, de kb.1 hete másképpen mozog a babám. Nem rugdal olyan intenzivan, ahogy eddig. épphogycsak bejelentkezik, vagy nyomja magát. Igy minden rendben lehet?

Figyelt kérdés
de mért ilyen 1 hete.már éjjel sem rugdal.pedig én nagyon szeretem,mikor intenziven rugdal,de olyan rég éreztem.aggódnom kéne?
2009. okt. 15. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nekem alapban nem túl sokat rugdoskodott, azokat is annyira finoman tette, hogy én is állandóan aggódtam. Aztán már egy jó pár hete nem is rugdos, csak feszíti, nyomkodja magát. Állítólag miután egyre kisebb a helye, nem nagyon tud rúgni. De szerintem ez is valahol mentalitásfüggő lehet a babáknál. Az a lényeg, hogy mindennap érezd őt.

Boldog babavárást.

36 km

2009. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
remélhetőleg minden rendbe,de én bizti elmennék az orvosomhoz egy uh-ra.
2009. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok, ma délben majdnem elkezdtem bőgni, mert tegnap este óta nem éreztem a babámat. Aztán fél egykor belelendült. Mostanában ő sem olyan virgonc. Majd szombaton rákérdezek a dokinál.
2009. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jövöhét pénteken megyek uh-re,az már a 30-ik hetes kötelezö.addig kibirom,aztán rákérdezek,hogy mért lassult be.
2009. okt. 15. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Épp most akartam kiírni, hogy kinek mennyit mozog a babója mostanában. Nekem eddig, ha jött a higed, előtte való nap már kevesebbet mocorgott. Most, hogy beállt a higed, nekem is jóval kevesebbet rugdos. Reggel bejentkezik, meg óránként, 2 óránként egy pár rugdodás, este megint kicsit többet, de napközben tényleg kevesebbet érzem, mint eddig. Én szerintem az időváltozás miatt lehet. Épp most ettem egy kis csokit, hogy egy kicsit felébresszem. Kíváncsi vagyok, mások mit írnak.
2009. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszitek ha nem én is fe akartam tenni ezt a kérdést...Most épp rugdos..:-)) De egész nap semmi sem..Este és éjjel...reggel egy kicsi napközben semmi tuti az idő miatt nem szeretik a hideget.Én erre gondolok legalábbis.:-))Remélem a frontok meg a hideg miatt van boldog babavárást!És ne aggodjunk sztem érzik a hideg időt Ők is lustulnak be..:-))
2009. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is így vagyok. Az utóbbi pár napban mikor keztem pánikolni, jelentkezett, de minimálisan. Most tegnap, meg ma már mintha többet mozgott volna. Szerintem is a hideg miatt.

28+5 hetes kismami

2009. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De jó lányok, hogy ezeket írjátok. Én már megőrültem az elmúlt két napban, a páromat is megőrjítettem, hogy miért nem mozog annyit a babó.

Persze mozog most is, csak nem olyan intenzíven, mint mondjuk egy hete. Akkor meg az volt a bajom, hogy miért ilyen hiperaktív...

Kedves kérdező! Én is ezt vettem észre, bár nekem, ahogy más is írta, nekem sem rúgott olyan nagyokat, de mostanában inkább csak mocorog, kinyomja magát vagy kapargász. De a lényeg, hogy bejelentkezik. Már második éjjel van, hogy tudok aludni, mert olyan, mintha üres lenne a hasam :o( De számoltam ma magzatmozgást, 2-szer félórát (már múlthét óta kellene) és semmi probléma nem volt. Úgyhogy ne aggódj, semmi baj nincs, szerintem is az idő miatt van!

33 h km

2009. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű befordult és ez miatt érzed kevésbé a mozgását...Én is észrevettem,hogy máshogy mozog,kevesebbet és amikor mentem UH-ra,akkor mondták,hogy fejfekvésű.De ne aggódj,fogod te még érezni Őt!Haaaajjjjajjj!!!!:)))


34 hetes km

2009. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!