Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek a ctg eredményem...

Értelmeznétek a ctg eredményemet? Nem volt bent az orvosom, csak később látja, így tőle nem tudtam megkérdezni.

Figyelt kérdés

Ma voltam először a 36. heti ctg-n. Tudom, hogy a papíron az felső görbe méri a baba szívhangját, az alsó a fájásokat. De az én papíromon mintha 3 "görbe" lenne. A felső 160 körül mozog, ez a babám. A középső 50/105 jelzés alatt található 1-2 db 80 körüli kiugrással, és valahol a lap alján alig láthatóan van egy 0-tól alig magasabb nem is görbe, hanem inkább vonal (ez a tarromány mintha 100-ig tartana). Akkor nálam ez a legalsó lenne a fájástevékenység? Vagyis nekem ezek alapján még nincsenek fájásaim? De akkor a középső micsoda?

Előre is köszi, és bocsi, ha hülyeséget kérdeztem.


2009. okt. 15. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, lövésem nincs mi lehet a középső, de valószínűleg az alsó jelzi, ha fájásod van. ha majdnem egyenes, akkor nincsenek fájásaid. Sőt még akkor sem, ha magasabban megy. Én azt hittem szülni fogok, mert olyan kiugrások voltak benne, de a dokim azt mondta, hogy az semmi.

Csak most, mikor már túlhordom és még mindig "semmik a kiugrások" tök idegesítő! :D

2009. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, ha megyek a dokihoz rákérdezek azért, kiváncsi vagyok.
2009. okt. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!