Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hkm vagyok, most volta, uh...

32 hkm vagyok, most volta, uh n es a kisdragam feje van fent a laba lent tehat pont forditva van mint ahogy kellene. Mi tortenik ha nem fordul meg?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz biztos elfogja mondani de kicsit aggodom . Mikor kell megfordulnia? Ha nem fordul be ahogy kell akkor micsinalnak?
2013. júl. 1. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor császár lesz, de még azért nagy rá aze sély hogy ebfordul, van akinek csak az utolsó pár hétben fordul be. Akár a 37. héten de ez ritka, de előfordul.
2013. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta anno a dokim, hogy a 36.héttől már nem nagyon fordulnak be a babák, VISZONT itt olvastam párszor olyat, hogy az 38.héten fordult be, stb. Ha nagy a baba, nyilván nem fordul be, ahogy nálam sem történt meg, és császár lett a vége. (3600 g és 50 cm, 38.héten) Nyugodj meg:)
2013. júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 34-35. hétig sok helyük van forgolódni.


Nekem a 3. babám a 39. hét közepén fordult meg, három éjszaka alatt órákon át tartó jóslókkal, pedig 4 kiló felett született. :)


Szülésznőm szerint akár a vajúdás alatt is befordulhat. Ha első babád és nem fordul meg, akkor császárod lesz.

2013. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom h irtatok, jahhj csaszart kerulnem ha lehet olyan rosszakat hallok rola... Tenyleg nehez a felepules belole ?? Elvileg nem nagy a baby atlagosnak mondtak az uh n.
2013. júl. 2. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos első babával protokoll, hogy ha faros, akkor császár. (Nekem faros szülésem lett volna, ha nem fordul meg, de ha megáll harántban, vagy nem a popsijával van előre hanem valamelyik végtagjával, akkor császár lett volna nekem is)

Ha budapesti vagy, egyedül az István kórházban végeznek külső fordítást, érdeklődd meg, de úgy tudom, ha nem sikerül a művelet akkor azonnal megcsászároznak.


Amúgy olvass utána, vannak "praktikák" állítólag, hogy négykézláb dekkolsz meg ilyesmi, és attól elvileg megfordul, de én úgy tudom, ha egyáltalán nem fordul meg, akkor annak van valami oka azért, és a lényeg mégis csak az, hogy egészséges legyen mindenki!


Megértelek a császárral kapcsolatos ellenérzéseiddel kapcsolatban, de sokan végigcsinálták, és ott is ugyanúgy, mint a hüvelyi szülésnél lehet nagyon gyors vagy nagyon lassú is a felépülés. (Nekem az egyik hüvelyi szülésem után egy év kellett).

Szóval jó, ha rákészülsz mindenre, és aztán alakul ahogy alakul!

előző


előző

2013. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Mo on elek hanem Londonban... Igen en is hallottam h van vmi modszer ahogy doki megtudja forditani v vmi ilyesmi... Ma mindenkepp megkerdezem, mert holnap mar 33 hetes leszek. Az ido veszes... De egyertelmu hogyha arrol van szo akkor kitartoan a csaszart csinalom vegig marmint az utanna levo nehezsegeket...orulok hogy irtsl... Aggodom de remelem h megfordul s kis draga
2013. júl. 2. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne agyalj feleslegesen. Nekem fejvégű volt a lányom majdnem végig. A 37. héten lett faros, a 38-39. héten fejvégű volt, majd a 40. héten megfordult farfekvésbe!!! Szóval látod, az utolsó pillanatban is megfordulhatnak. 3590gr és 47cm volt. Nálunk császároznak ilyenkor.
2013. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!