Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bugyikérdés! Amikor már elég...

Bugyikérdés! Amikor már elég nagy a méhetek és nappal is kinn maradt, s ahogy egyre nőtt a hasatok, ti mit tettek a bugyitokkal? Annak ugyanis pont ott van "vége", ahol amúgy is mindentől érzékeny.

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és engem már most rettentően zavar. Eleinte csak kellemetlen és ahogy telik a nap, úgy lesz egyre fájdalmasabb. Lehajtom persze, de az utcán mégsem lehet úgy járkálni.

Valami "szabadalomra" lenne szükségem, hogy mit lehet tenni ilyenkor!


2010. aug. 5. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


nem csak a brendonban ...

2010. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne..., hol lehet még? mert nem olcsó a brendon...
2010. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A mria bababoltban is van,most néztem a honlapjukon,és tényleg fele annyiért mint a brendonban!

[link]

2010. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


eredeti cég honlapja:

[link]


vidéken meg irjátok be a google-ba hogy anita fehérnemü és a város nevét...

2010. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi félreérthető volt mert nem azt mondtam hogy a brendonban vegyétek meg hanem ott találtam képet amit linkelhettem nektek.....
2010. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bababoltokban,ezer helyen lehet venni terhes bugyit.De mindenhol nagyon drága,nekem egy sem volt,és megvoltam nélkülük,Csipő bugyit kell venni,most általában pamut franciát hordok,egy-két mérettel nagyobbat,első terhességkor viszont Lagoonosat hordtam,azt az egyszerű "fodros szélűt",és nagyon jól megvoltam benne nagy pocakkal is.Sőt,abban is mentem szülni:-)
2010. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,na jó rájüttem,nem drágák a kismama bugyik,ugylatszik csak én futottam bele baromi drágákba,de nekem akkor sem tetszenek,hulyét kapnék azoktól a magas derekuktól.
2010. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hű, köszi!

Azt hiszem, az alacsony hasút kell megpróbálnom, mert hasam ugye még nincs, ami megtartaná a másikat.

NEkem csak franciabugyijaim vannak - lehet, hogy az egy számmal nagyobb is megoldás lenne? Benézek a lagoonba is, hátha olcsóbban megúszom :)

2010. aug. 5. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


én terhesen és nem terhesen is ilyeneket hordok csak. Igaz, én a Tescoban veszek 5 db 1200-ért... Már két terhességet bugyiztam így végig és semmi kényelmetleséget nem okozott.

2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Franciabugyi

Én Triumph Outletben szoktam jó bugyikat venni, ami évek múlva is az marad, nem valami hipermarketes gagyi, sajnos azokkal a fehérneműkkel rosszak a tapasztalataim

2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!