Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen krémet használt...

Ki milyen krémet használt striák ellen? Melyek a leghatásosabbak?

Figyelt kérdés
27 hetes múltam,eddig csak egyszerű testápolóval kentem a hasam,egyelőre szerencsére nem kezdett repedezni,de egyre rohamosabban nől mostmár a pici,és sokat viszket a bőröm..
2013. júl. 2. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mivel kened. Ha neked valamivel, rendszeresen, a bőr puhább lesz, kevésbé merev. De hogy csíkos lesz-e vagy sem, az kizárólag genetika. Nem tudsz semmit sem tenni ellene. A drágább krémek sem jobbak, mint a sima babaolaj, vagy testápoló. 15 éves korom óta vannak csíkjaim, rákentem, ami kapható, nem érnek semmit. Sajna, ez ilyen.
2013. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van! az én bőröm elég feszes, a krémek pont arra jók, hogy ne fájjon, ahogy reped, ennyi:D pedig kentem mindennel, DE egyébként ami nagyon kellemes, az a Milupának a csíkokra való krémje, DM-ben kapni pl.
2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DM-es terhességi csíkok elleni olaj, és testápoló (most éppen nívea). Plusz kakaóvajjal reggel és este. Elsőnél nagyon sok csíkom lett, jelenleg pedig még egy sem jött ki pluszba. Nagyon jó lenne ha nem jönne elő újabb, de tudom ez kívánságműsor, inkább genetika. Most vagyok 35 hetes terhes.
2013. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi! NEM kívánságműsor!!!

3-as voltam.

2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyrészt genetika. A viszketést, húzódást tudod enyhíteni, ha krémezed. Én DM-es krémet használtam, nincs egy darab csíkom sem. Napi 3-szor kentem.
2013. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az összes előttem szólóhoz, ez nem a krémeken múlik, és teljesen felesleges drágát venni. Nekem is sokszor viszket/viszketett, első babánál nem jött ki egy csík se, és eddig most se (34 hetes vagyok), én dm-es Mamaglück vadmályva-olajjal vagy a nagyobbik gyerkőc szintén dm-es babaolajával szoktam kenegetni.
2013. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sheavajjal kenegettem. Nem úsztam meg a csíkokat, de a krém nagyon kellemes, s legalább nem viszket a bőröm.
2013. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az EUCERIN olajat ajánlották a patikában és állítólag nagyon jó 4000-ft de 3 hónapra elég.És a meglévőt is halványítja. Én is ilyet fogok venni.
2013. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!