Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Használt valaki...

Kismamik! Használt valaki schüssler-sót vizesedés ellen?

Figyelt kérdés
Melyik fajtát? Milyenek a tapasztalatok?
2011. júl. 18. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bevált! Én a natrium-sulfuricum nr. 10-et szedem és teljesen jó.


Csak ajánlani tudom. Több kismamát ismerek akinek bevált és használják.

2011. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nikolett0404 válasza:
Csatlakoznék az előző hozzászólóhoz. Én is a 10-es számú sót eszem, és nekem is használ. De a dokim, és a terhesgondozáson ellenőrző orvos is kinevetett miatta. Általános nézet, hogy a homeopátia csak kuruzslás, de nem tiltanak el tőle, csak csóválják a fejüket.
2011. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintetek elmenjek homeopatához? Főleg a bokám vizesedik és a lábszáram.
2011. júl. 18. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is Natrium sulfuricum-ot szedek. Egy hangyányi ődéma ban csak a bokámon, ha napközben a sok láblógatás miatt romlik a helyzet, reggelre elmúlik.


39h km

2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ődéma ban = ödéma van
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy homeopata orvos meglátogatása sosem káros, így valóban alkati szereket kaphatsz. Csak bírd kivárni, amíg időpontot kapsz...
2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!