Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab műtét után szülésnél...

Missed ab műtét után szülésnél könnyebben tágultál ki? Úgy értem, hogy akár mintha már szültél volna? 35 hkm

Figyelt kérdés

Nekem tavaly volt két vetélésem, az egyik műtéttel zárult, és arra lennék kíváncsi, hogy ha ott ugye tágítottak, akkor lehet, hogy könnyebben fogok tágulni a szülésnél?

Vagy ez nem számít?

Olyanok válaszát várom akiknek már volt ilyen műtétjük, és szültek utána... abortusz is ilyen műtét!!


Köszönöm


35 hkm



2013. júl. 2. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is két vetélés, egy zárult műtéttel. Császárral született a lányom, mert 41+1nél még mindíg totál zárt volt a méhszáj.

Azért ne hasonlítsuk a 36 cm-s gyerek fejét a pár centis műszer átmérőjéhez.

Egyszóval, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2013. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nekem már most nyitva van a külső és középső méhszájam.. azért is reménykedtem...

Szerintem ha valaki második gyereket szüli, akkor sem 1000%, hogy kitágul... abból is lehet még császár szóval műszer vagy gyerek feje szerintem totál mindegy....

2013. júl. 2. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha már most is nyitva valamennyire, akkor én nem aggódnék a helyedben. Könnyű szülést kívánok neked! (első voltam)
2013. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két vetélésem volt, az első szülés előtt, mindkettő műtéttel fejeződött be, normál ütemben tágultam szüléskor.
2013. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 2 vetélésem volt,az első műtéttel végződött,a második pedig spontán.2 terhességemből sajnos egyszer sem sikerült spontán szülnöm,az első lányomál relatív téraránytalanság miatt operáltak,illetve 2 ujjnyi méhszájnál tovább nem tágultam,a második lányomnál a szülés napján a méhszájam szűk 1 ujjnyi volt :-( Én abszolút nem tágultam,pedig nagyok voltak a pocaklakók is (4330 és 4050 grammosak),az utolsó percig bicikliztem,lépcsőztem,sőt a férjemmel szeretkeztünk is minden nap,még a szülés reggelén is,mégsem sikerült tágulnom.Egyébként az orvosok szerint minél többet van tágítva műszeresen vagy lamináriával a méhszáj,annál hamarabb alakulhat ki méhszáj elégedetlenség a terhesség alatt,akár koraszülést eredményezve,akár a szüléskor hamarabb nyílik az anyuka.Könnyű szülést Neked!Egy szülésznő
2013. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem könnyen fog menni, mert ugye első szülés lesz :)
2013. júl. 2. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Jah egyébként azt nem írtam, hogy igaz nem mondtak semmit az orvosok, de az már elég biztos hogy jó nagy a babám... kb. 2-3 héttel nagyobb, ezért mindenki a cukrot kérdezgeti, hogy jó lett-e az eredményem, mert nagyon nagy... persze jó volt az eredmény..

A Bpd-je is elég nagy lett, 34 hetesen 94 mm volt, úgyhogy még én a császár gondolatával is kezdek megbarátkozni, ha véletlen úgy hozná a sors.. bár nem nagyon szeretném... :)

2013. júl. 2. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, olyannyira, hogy koraszülésem is volt, mert a méhszájam már a 25. héttől elkezdett kinyílni. Úgyhogy én ezt nem éreztem annyira szerencsés állapotnak.
2013. júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze ilyen szempontból nem szerencsés a dolog, és sajnálom is, hogy így történt, de nekem már nem nagyon lenne koraszülött a babám, ha most jönne akkor se...
2013. júl. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!