Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim tejfogai bent maradta...

A yorkim tejfogai bent maradtak, vagyis egy néhány, és jön már az új neki. Vmit lehet adni amitől könnyebben kiesik vagy mindenképp műtét lesz a vége? Tudom h hajlamosak erre.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el dokihoz, ő biztos tudja mit kell tenni. Lehet, hogy azt mondja, hogy várjatok még türelmesen, lehet, hogy a műtétet javasolja... Ilyenek ezek a divatkutyák... a sok tenyésztés ezt hozta ki belőlük, hogy még a fogukat se képesek szinte gond nélkül váltani... :S

Remélem azért nem lesz műtét a vége...

2010. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kihúzta a doki a bentmaradottat. Észre sem vette a kutyus.
2010. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem írtad, hogy mennyi idős a kutyus, elvileg kilenc hónapos koráig, nem probléma, ha duplán vannak a fogak, utána már kialakulhat állkapocs ferdülés, de hallottam olyat is, hogy egy éves koráig várt vele a doki! Annyiban tudsz neki segíteni ha sok rágni való játékot adsz neki, keményebb préselt csontot, vagy fogtisztítót, vagy ha játszol vele úgy hogy finoman húzod el tőle a játékot, sok esetben magától is kipotyog, ha később se akkor a doki altatásban vagy bódításban kiszedi a benntmaradt fogakat, egy tíz perces dolog az egész!
2010. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Nálunk bevált a préselt bőrből csinált műcsont. Azokba beleakadtak a mozgó fogacskák és nem volt dupla fog. Én is vittem kétszer is kutyát foghúzásra, azóta adok ilyet rágcsálni és nincs vele gond. Szerintem próbáld ki, ha nem használ, akkor az orvos kihúzza. Picit elbódítja hozzá a kutyát, de az nem vészes.
2010. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsi még, csak 6hónapos lesz, pár nap múlva.

Akkor még van idő h kiessen neki! köszi a válaszokat.

Jó lenne ha megúszná húzás nélkül...

2010. ápr. 16. 18:40
 6/6 anonim válasza:
11 hónapos a Yorkim! Dupla szemfogai vannak! Voltunk dokinál!Azt mondta,hogy várjunk, mert még kihullhat! Még nem mozog neki és így nem nyúl hozzá, mert azt mondta, hogy több kárt csinálhat és egyébként sem okoz panaszt a kutyusnak! De mindig figyelgetni kell, hogy eszik-e rendesen és nem mozog-e neki! Kemény csontot szoktunk neki adni (csak disznó csontot), azt ügyesen elrágcsálja! 1 már kiesett neki azóta!!! :) Adj neki minél több rágni valót és meglátod előbb-utóbb eredményes lesz!
2010. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!