Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek teszteljek vagy...

Szerintetek teszteljek vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Múlt hónap elején volt meg utoljára a nemvárt, 22.én meg 23.án volt kicsi barna folyásom de nem sok, 5-10 körül kéne megjönnie de semmi olyan érzésem nincs h meg fog jönni..


lassan egy hete folyamatosan hányingerem van hol nagyon hol kicsit, meg ha nyújtózok a hasam aljánál úgy kicsit húzódik meg néha érzek hasszurkát..


jövőhétre kérek időpontot nőgyógyászhoz...


2013. júl. 3. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Majd akkor tesztelj, ha már késik!

Drukkolok!

2013. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a baj h hol előbb jön meg 2 nappal vagy hol késik 2-3 napot :( januárban álltam le a gyógyszerről
2013. júl. 3. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is a 3.-nál. Nemvárt előtt teszteltem 4 nappal és halvány pozitív lett. Nemvárt napján erős pozitív. Ha nem tragédiaként éled meg a negatívat akkor lőj el egy tesztet.:-)
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnos a negatív tesztnél mindig el sírom magam mert volt egy méhenkívüli terhességem már :(
2013. júl. 3. 13:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor inkább várj még egy pár napot. Én munkából hazamenet délután teszteltem mert nem tudtam már várni. Remélem majd örömödben sírsz legközelebb és ne stresszelj rá.
2013. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek rá v is nem akarok, sajnos amit ma ettem az egy 30 percel késöbb ki is jött belőlem :(
2013. júl. 3. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre szíved szerint tesztelnél,de az eszed nemet mondd.:-)
2013. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Háát nagyon jól látod a helyzetet :)
2013. júl. 3. 14:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tesztelsz és negatív attól még lehet,hogy van hisz korán csináltad,ezt Te is tudod.A remény mindig ott van amíg meg nem jön. Pozitívan gondolkozz! Ha kivársz akkor is légy pozitív.
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

megpróbálok :)

Köszönöm a biztatást aranyos vagy:)

2013. júl. 3. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!