Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik terhessegi heten jon...

Hanyadik terhessegi heten jon ki eloszor a vedono "terepszemlezni"?

Figyelt kérdés
Gaz, ha akkor meg nincs kesz semmi? (marmint babaszoba, kelengye)
2013. júl. 3. 19:34
1 2
 1/11 Kerria ***** válasza:

Első gyermekemnél a 20. héten jött. Még csak a festés alatt álló szobát tudtuk megmutatni neki, de nem a kelengyére kíváncsi, hanem az életkörülményre. Azt meg látja így is-úgy is


Most a 24. héten járok, de még utalást sem tett rá, hogy ki akarna jönni (sajnos azóta más a védőnőnk!)

2013. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Területileg változó. Nekünk július végén szeretne jönni, de mondtuk, hogy költözünk, pakolunk, így maga a kelengye megvan, illetve minden bútor, de július végén nem biztos, hogy teljesen készen leszünk. (Augusztus 21.-ére vagyok kiírva, és hála a bürokráciának elhúzódott az adás-vétel.)

Mondta, hogy semmi baj, őt ez nem érdekli. Neki az alap higiéniai dolgoknak kötelessége utánanézni. Ha hiányos a kelengye, javaslatot tesz, elmondja még az ajánlatait, de semmi egyéb. És a babát az első hónapokban simán elhelyezhetitek a saját szobátokban is, szóval nem elvárás a babaszoba sem.

Szóval nem kell aggódni. Mi sem leszünk 100%-oan készen a látogatásra, ezért is kérdeztem rá. És személy szerint, az én védőnőm nem harap miatta.

Egyébként érdemes vele ezt megbeszélni. Emberből van. A legfontosabb a tisztaság, és ha az megvan, nyert ügyetek van. :)(Illetve annyi, hogy télen tudjatok fűteni, de ez annyira evidens.)

/A látogatás viszont annyira egyedi, hogy van, akikhez a 20. hét körül mennek ki, van, akikhez előbb, van, akikhez csak a szülés előtt, mint hozzánk is. Ez megállapodás tárgya./

2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ananke ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 14.héten jött ki hozzánk.

2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzánk a jövőhéten jön, a 20. hétben leszek. Itt is még csak a babára utaló jel sincs a lakásban.
2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem volt.. Elvileg majd július végén jön..

34+4 hkm

2013. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor jo. 23 hetes vagyok, meg nincs konkret idopont, h mikor jon. Mindenesetre meg nincs semmink egy szopiparnan es egy zenelos plusfiguran kivul. Ugy tervezzuk, h a 30. het kornyeken fogunk mindent egyben elintezni...
2013. júl. 3. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk is a vége felé jött már harmincon túl, és csak egyszer volt
2013. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozzánk ma jön, 38 hetes kismama vagyok. Konkrétan az érdekli, van-e áram, vezetékes víz meg üveg az ablakkeretben. Jó, kissé elpoénkodtam a dologot, de kb ilyesmire számíts. Nem fog minden kis zugba benézni. :)
2013. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez enyém egy kicsit túlbuzgó :)

10 hetesen volt először, majd 18 hetesen jött és azt mondta még minimum egyszer kijön, megnézni a baba helyét, mert az még nagyon nincs készen.


28 hkm

2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nálunk a 34. héten volt kint és még csak félig volt kész a szoba. Nagyon kedves volt és nem bírálgatott.

Ne izgulj!

2013. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!