Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 terhességi teszt? Képek lent.

3 terhességi teszt? Képek lent.

Figyelt kérdés

Az első digitális szombat reggeli. 50es érzékenység

[link]


A második vasárnapi. 10es érzékenység

[link]



A harmadik mai medi lab

[link]



a kérdésem hogy ez miért nem lesz erősebb napról napra? azt hittem vasárnap óta azért legalább egy elég erős csíkom lesz.


Ma voltam orvosnál, május 30 volt az utolsó menstruációm, de ő azt mondta, hogy nem lát semmit még, csak egy kis fekete pontot, ami 4 mm, és lehet hogy ez petezsák, illetve valamiféle sárgatest tömlőt. fogalmam sincs hogy ez micsoda, a nagy ijedtségben elfelejtettem megkérdezni.a papíromra és kérdőjellel odaírta hogy terhesség.

Megyek vérvételre, holnapután, és csak pénteken tudom meg az eredményt, szerintetek örülhetek?

mert tünetem azonkívül, hogy elmaradt a menstruációm, nincsen. se mellfeszülés, se hasfájás, semmi.

ha jól számolom csütörtökön leszek 5 hetes, nem kellett volna már valamit látnia az orvosnak?

Sokat olvasok főleg itt is, és mindenki egyértelműen azt írja, hogy napról napra erősödik a teszten a csíkja.

elnézést ha hülyeségeket kérdezek, de első baba.


nyilván a három teszt nem hazudik, de olvastam olyat is, hogy nagyon korai vetélésnél minden nap egyre halványodott a csík, nem erősödött.

félek az orvos ezért sem látott semmit.

azt is tudom, hogy túlidegeskedem a dolgot. próbálok pozitívan hozzáállni :)

ti mit gondoltok? mik a tapasztalatok nagyon korán észrevett terhességnél? orvos mit mondott, voltak e ilyen korán panaszok, stb.

köszönöm


2013. júl. 2. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nono, az orvos szava a döntő, nem a teszté! Egyébként nem minden terhességnél vannak tünetek. Ez változó, de nem törvényszerű. (Egy személyen belül is, van, akinek ilyen volt az egyik, olyan volt a másik terhessége.)

5 hetesen egyébként még egyértelműen nem minden esetben tudják megállapítani a terhességet. (Ráadásul ez még nem betöltött 5 hetes terhesség, hanem a héten lesz annyi...) Így pláne nem kell aggódnod. A tesztek, ahogy látom, tök másak, így nem képezhetik összehasonlítás alapját. Egy típuson belül is mutatkozhatnak eltérések, de ha a csík erősödését szeretnéd nyomon követni, használj egyfélét. Az a biztos. (Máskülönben össze-vissza eredményt kapsz. Egyiknél erősebb, másiknál kevésbé erősebb vonalka lesz.)

Egyébként a vérvétel lesz majd a döntő, de szerintem, nem kell aggódnod. Ennyi idősen ez a felállás nem ad okot aggodalomra. (Ha kb. 6 hetesen nem látnak semmit, akkor már lehet baj.) De mivel a fogantatás dátuma sosem biztos... akkor is szoktak még várni.

2013. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt egy terhességem, ahol a tszt halványod
2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy terhességem, ahol a teszt halványodott, meg is jött a menstruációm a 6. héten.


Azonban a mostani terheeségemnél (14 hetes vagyok) elmentem én is sz 5. héten, és nem látott semmit az orvos, csak egy fekete pöttyöt. 7 hetesen mentem vissza újra és minden rendben volt.


Türelem!

2013. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma tesztekkel tesztelj 2 naponta reggeli elsőből. Nekem kb 1 hét késés után lett úgy igazándiból erős a tesztem, de még akkor sem volt kontrollcsík erősségű. Meg fog nyugtatni, ha látod, hogy az egyformán erősödik (én x-epil olcsó nem kazettásat használtam, azt nem sajnáltam szórni erre a projektre :))
2013. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen!

a 6. hét elején már elméletileg van szívhang? vagy inkább a végén?

Most már akkor nem tesztelgetek, péntekre meglesz a vérvétel eredményem, csak egy pár pozitív gondolatra volt szükségem :) köszönöm a válaszokat.

jobban teszem, ha nem olvasok neten tragédiákat és rossz élményeket, mert csak idegeskedek, az meg nem jó.

2013. júl. 2. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Korán mentél orvoshoz,ezért nem látott semmit.Nyugi,nincs okod egyenlőre idegeskedni!A 6. hét vége felé,de inkább a 7. héten van szívhang.Türelem!
2013. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a harmadik képen egyértelműen lehet látni, hogy lány lesz. Gratulálok.
2013. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi,ott az a baba:)))

Anno én is tesztelgettem,néztem a csikokat,aztán meguntam és a digitális olyan lett mint a tiéd:))

4 és fél hetesen mentem dokihoz mert féltem hogy jó helyen van e:)

akkor 4mm es volt:)

10 nap mulva tehát majdnem 6 hetesen már volt szivhang is:)

Azóta már 3 hónapos nagylány:))

Drukkolok:)

2013. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat!

:)

Ma megyek ujra orboshoz, elvileg csutortokon leszunk 6 hetesek, ugyhogy szivhangot meg nem remelek, de akkor is megnyugszom ha azt mondja az orvos hogy minden rendben.

2013. júl. 9. 11:27
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a valaszokat, csutortoki uhn mar volt szivhang :)))

2013. júl. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!