Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha 14-15 hetesen...

Szerintetek ha 14-15 hetesen elmegyek egy 4D uh-ra, ott megtudják már mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Persze ha a baba mutatja magát :)
2013. júl. 4. 11:53
 1/7 kabymaci ***** válasza:
Igen látják már. Bnőmnek 12 hetesen megmondták 4D-n hogy kisfia lesz :) Boldog Babavárást 32hkm
2013. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Sok mindentől függ. Nekem a 12. heti simán megmondták, hogy kislány, a 20. hetin megerősítették. 28. hétre tervezem a 4D-t, mert akkor már olyan igazi babás lesz.


Elméletileg már megtudja mondani egy jó szonográfus.

2013. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen :) jó eséllyel. Mi a 12. heti uh-t 4d-vel összekötve csináltattuk meg, és megmondták, hogy fiú. Ezt megerősítették azóta többször is :))
2013. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már igen biztosra megtudják mondani,de csak abban az esetben ha a baba is úgy fekszik,ha nagyon takarja,akkor sajnos nem látszik.Első lányomnál már 12 hetesen megmondták a 2.nál csak 20 hetesen ,addig takarta magát.
2013. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, nekem a 14. héten a sima 2D-n is már lányt valószínűsített az orvos, 19 hetesen voltunk 4D-n ott egyértelműen látható volt h Kislányunk lesz :)

A 4D-n egyébként megpróbálják "mozgásra" bírni a Babát, h minél többet lássatok belőle. Ha budapesti vagy és nincs még időpontod, ajánlom a 4D Genesis-t, tündériek voltak, végtelenül kedvesek, viccesek :)

2013. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok,majd Debrecenbe fogok menni,de azért köszönöm szépen :)
2013. júl. 4. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima 2D genetikai ultrahangon a 12. héten megmondták, hogy kislány.
2013. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!